İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Ankara'nın En İyi Araç Kiralama Firması

Ankara başkent olmasından kaynaklı olarak Türkiye’nin merkezi noktası diyebiliriz. Sadece merkez ve başkent olması değil turistik mekanlar bakımından da oldukça geniş bir seçeneğe sahip olan Ankara’da gidip görebileceğiniz müzeler ve her Türk vatandaşı için önemli olan Anıtkabir var. Şehrin çevresine baktığımız zaman isim yapmış ilçelerini görebiliyoruz. Örneğin hamamlarıyla un yapmış olan Kızılcahamam merkeze yakın olan mesafede. Soğuksu Milli Parkı ve Gölbaşı gibi gidilmesi gereken ilçelere sahip olan Ankara’da her yeri gezmek istiyorum diyorsanız mutlaka bir araca ihtiyacınız olacak. Çünkü aracınız olmadan bu güzellikleri gezip görmeniz olasılıklar dahilinde mümkün görünmüyor.

Peki, sizin bir aracınız yoksa bu durumda ne yapacaksınız? Yani Ankara’yı gezmek için arkadaşınızın, eşinizin, dostunuzun aracını mı alacaksınız? Elbette ki hayır yapmanız gereken en doğru şey Ankara araç kiralama firmamızdan hizmet almak olacaktır. Üstelik uzun dönem araç kiralama seçeneğimiz sayesinde kiraladığınız aracınızı istediğiniz sure boyunca kullanmakta özgürsünüz. Daha da önemlisi kiralama ücretinin dışında hiçbir ekstra ödeme yapmanıza da gerek yok. Yani bilindiği üzere bir aracınız varsa bakımı, sigortası, vergisi derken ciddi masraflar beraberinde geliyor. Üstelik satın aldığınız aracın üst model olduğunu düşünürsek bu rakam daha da yukarılara doğru çıkıyor.

Biz Ankara araba kiralama firması olarak kiraladığımız araçlarımızda sıradan bir araç kiralamanın çok daha üzerinde bir avantaj sağlıyoruz.

Avantajımız ne mi?

Hemen onu da belirtelim biz kiraladığımız araçları sıfır olarak teslim ederiz. Yani ikinci el bir araç kiralamak durumunda olmazsınız. Bu da bakımlı, hijyenik, lastikleri bile yeni olan bir araç demektir. Kullandıktan sonra 1 yıl içerisinde lastikleriniz mi eskidi veya kışın kiraladınız yazın da aracınızı kullanmaya devam ediyorsunuz. Gelin yazlık lastiklerinizi de yine biz temin ediyoruz.

Tahmin ediyorum ki Ankara’da en iyi araç kiralama firması hangisi denildiği zaman ilk akla gelen firma olmamız bizim haklı sebebimiz. Çünkü biz sadece bir araç kiralama değil aynı zamanda size hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetten memnun olabilmeniz içinde elimizden gelenin en iyisini yapmak için biz buradayız.


Etiketler:Ankara Araç Kiralama Firması