İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

kurumsal-arac-kiralama

Şirketlerin işlerini daha hızlı ve zamanında bitirip iş potansiyelini arttırabilmesi ve gelişmesi için araçlar oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Çalışanların altında olacak bir araç günlük işlerin eksiksiz bir şekilde yapılmasına olanak tanımaktadır. Bu yüzden Kolay Filo sizlerin tüm isteklerinizi biliyor ve şirketiniz için kurumsal araç kiralama hizmetini profesyonel bir hizmet çatısı altında sunuyor. En az 6 ay ve en çok 24 ay kiralama hizmet bünyesinde kiralamanın yapıldığı tüm zaman boyunca her türlü destek firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. 7/24 teknik servis ve lastik değişim işlemleri kusursuz bir şekilde ve ne zaman isterseniz yapılmaktadır.

Aynı zamanda her türlü evrak ve benzeri bütün prosedürler firmamızca halledilmekte ve sizlere en ufak bir iş düşememektedir. Bunlar içerisinde ÖTV, MTV ya da sigorta, kasko ve plaka ruhsat ücretleri Kolay Filo hizmetleri bünyesinde tamamlanmaktadır. Uzun dönem araç hizmetleri adına firmamız içerisinde 2.000'den fazla olan bir araç filosu bulunmakta ve bu sayede dilediğiniz miktarda bir araç kiralama ile şirketinizin tüm çalışanları adına son model sıfır araçlar sunabilirsiniz.

Birçok çeşit araç modeli kurumsal araç kiralama için firmamızda sizleri bekliyor. Yılların verdiği tecrübe ile kiralama sonrası yani satış sonrası hizmet olarak adlandırdığımız tüm operasyonlarda da yanınızdayız, anlaşmalı yetkili servisler sayesinde periyodik bakım ve diğer işlemler ile ilgili zorluk çekmeden süreci tamamlayabilirsiniz. Merkezimiz İstanbul olmak ile birlikte hangi ilde olduğunuz farketmeksizin bizler ile irtibata geçip kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Güler yüzlü bir hizmet ve birbirinden kaliteli dev araç filosu ile önceliğimiz Kolay Filo olarak müşteri memnuniyetidir. Bu hizmet altında A segmentinden D segmentine kadar her türlü araç çeşitleri şirketinizin yapısına ve isteğine göre kiralanmak adına sizleri bekliyor. Uzun dönem kiralama için bireysel ya da kurumsal araç kiralama hizmetleri ile her daim yanınızdayız. Ülkenin dört bir köşesine hizmetlerimiz bulunmakta ve büyük bir gönül rahatlığı içerisinde her noktaya rahatça gidebilirsiniz.

Araçlarımızın fenni muayenesi ya da kaskosu ve vergi pulları ile diğer tüm evrak işlemleri sizleri hiç uğraştırmadan halledilmekte ve size sadece araçların keyfini çıkarmak ve kullanmak kalıyor.