İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

ankara yıllık araç kiralama

Ankara yıllık araç kiralama konusunda uzman bir destek arıyorsanız tam yerindesiniz. Uzun dönem araç kiralama son yıllarda pek çok kişi tarafından tercih edilen bir çözümdür. Eskiden kurumsal firmaların tercih etmiş olduğu bu sistem günümüzde bireysel olarak da yoğun talep görmektedir. Biz Ankara Kolay Filo olarak siz değerli müşterilerimize uzun dönem araç kiralama hizmeti sağlayarak ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabiliriz. 

Uzun Sureli Araç Kiralama

Ankara yıllık araç kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz hizmet satın almadan önce ne tarz bir araç tercih etmek istediklerini bilmelidir. Biz firma olarak istenilen aracı temin edebiliriz.  Araç seçeneklerimiz arasında benzinli ve dizel yer almaktadır. Uzun dönem araç kiralama hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus aracı kiraladığınız firmanın kurumsal olmasıdır. Yıl içerisinde aracınızla yaşayacağınız herhangi bir sorun durumunda firmanın destek ekibi size 7/24 hizmet sağlayabilmesi gerekir. Biz firma olarak size ihtiyacınız olan tüm teknik servis desteği sağlayabileceğimiz gibi bunun geri dönüşü ise sorunsuz bir araç kiralama hizmeti olarak geri dönecektir. Araç kiralama hizmetinden yararlanmanın oldukça karlı olduğu artık pek çok kişi tarafından biliniyor ve bu sayede talepte her geçen gün artıyor. Bizimle çalışmanın ayrıcalığı ise kiraladığınız araçların ilk kez sizin tarafınızdan kullanılıyor olmasıdır. Biz size ikinci el bir araç değil sıfır naylonları sizin tarafınızdan açılacak olan bir araç sunuyoruz.

Kiraladığınız araçlarla ilgili hiçbir ekstra masraf çıkmayacağı gibi aynı zamanda kiraladığınız aracınızı da firmanızın vergisinden tamamını düşebiliyorsunuz. Tüm bu faktörleri bir araya getirdiğinizde ise Ankara yıllık araç kiralama hizmetinin kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğu da ortaya çıkıyor. 

Ankara merkezli ofisimize geldiğinizde aracınızı teslim alabilirsiniz. 6 - 24 ay boyunca kiralayacağınız aracımızla birlikte cebinizden çıkan sabit bir ücret vardır ve bunun dışında hiçbir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Uzun Süreli Araç Kiralama Şartları

İstediğiniz ve seçtiğiniz aracı alabilmeniz için ofisimizde sizi misafir ederiz.
Belirlediğiniz araçla ilgili hiçbir ekstra masraf olmadığına dair sözleşmenizi imzalarsınız.
İster bireysel isterseniz kurumsal olarak yıllık araç kiralama yapabilirsiniz.