İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

filo araç kiralama

Filo araç kiralama firmanız için aylık ödemeler kapsamında istediğiniz sayıda aracı kiralama imkanı sağlayan avantajlı bir finansal hizmettir. Günümüzde küçük ya da büyük pek çok firma işletmelerinin satış ve pazarlama desteğinin yanı sıra lojistik hizmetini de bu kapsamda çözümlemeye çalışıyor. Firmanız için kiralama hizmeti almanızın size sağladığı pek çok avantaj var ve bunların en başında da ister bir tane isterseniz yüzlerce araç kiralayabiliyorsunuz.

Araç almanın bir şirket için finans kaybı olduğunu biliyoruz dolayısıyla alacağınız araç sayısının fazla olması da finans açığınızın daha fazla olması demektir. Biz firmanız için kiraladığımız araçlarımızla size ekonomi yapmanızı sağlar bir anlamda finansal destek sunmuş oluruz. Satın almak yerine kiralamanın firmanız için getirisine baktığımız zaman sayısız seçenek olduğunu biliyoruz bu da özellikle şirketler için geliştirilmiş olan kolay bir yöntemdir.

Filo araç kiralama hizmeti genellikle şirketler için tercih ediliyor gibi yanlış bir algı olsa da bu hizmetten şahıslarda faydalanabilmektedir.

6 Aydan 24 Aya Kadar Filo Kiralama

Kolay Filo olarak biz firma ve bireysel kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek amacıyla 6 aydan 24 aya kadar araç kiralama desteği sağlayabiliriz. Uzun dönem olan bu kiralama modeli sayesinde yalnızca sıfır bir araca binmek değil aynı zamanda kiraladığınız aracınızı da giderlerinizde gösterebilirsiniz. Bunun size iki yönlü bir mali desteği olduğundan dolayı bir anlamda bedavaya kiralama hizmeti de denilebilmektedir.  

Firmaların kendi bünyelerinde araç bulundurmaları ekstra bir gider demektir. Operasyonel uzun süreli araç kiralama firması olarak sizi tüm bu giderlerinizden kurtararak maliyet tasarrufu da yapmanızı sağlıyoruz.

Filo Kiralama Avantajları

  • Periyodik Bakım Hizmetleri,
  • Vergi Ödemeleri,
  • Hasar Onarımları,
  • Sigorta/Kasko Giderleri,
  • Yedek Araç Hizmeti
  • Lastik Değişimi

Filo araba kiralama hizmetinin daha çok şirketler tarafından tercih ediliyor olmasının da ince bir detayı vardır. İnsanlar filo kelimesinin çoğul olmasından dolayı şirket için kiralanacak olan çok sayıda ara mantığından hareket ediyor. Bu zamana kadar da u şekilde olmuş ve algılanmış olan sistem Kolay Filo  farkıyla da ortadan kaldırılmıştır.