İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Hakkımızda

5S Otomotiv 2011 yılında Senih Yazıcı tarafından Samsun’da kurulmuştur. Yedek parça perakende sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz, faaliyet alanına günlük araç kiralama ve uzun dönem araç kiralamayı eklemiştir.

2013 yılından itibaren uzun ve kısa dönem araç kiralama ile Türkiye’nin birçok ilinde 2.000 yeni araç ve profesyonel aktif ekibi ile kiralama hizmeti vermektedir.

İlerleyen yıllarla birlikte yedek parça ithalat ihracatta da büyük girişimler yapmıştır. 3 Kıtaya 20’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

2020 yılında üretim alanına yatırım yaparak, faaliyet alanlarına bir yenisini eklemiştir. Otomobil Hava ve Polen filtresi üretimini Samsun da kurmuş olduğu tesisinde gerçekleştirmektedir.

2021 yılında yedek parça perakende satışlar operasyonlarını tamamen ayırarak, Kolaypar Otomotiv A.Ş adında yeni grup şirketinde yürütmeye başlamıştır.

Merkezi Ankara olan firmamız İstanbul, İzmir, Ankara ve Samsun gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal yapısı, geniş vizyonu, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini, hizmette kalite ve güveni ilke edinmiştir. Firmamız 200’ün üzerinde çalışan personeli ile Türkiye’nin 4 büyük ilinde 9 ofisi ile hizmet vermektedir.