İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

yıllık araç kiralama

Günümüz şartlarında araç ihtiyacı giderek daha çok artmaktadır. Artan bu ihtiyacı karşılamak ise profesyonel bir araç kiralama şirketi ile mümkündür. Bu hizmetten bireysel veya kurumsal olarak yararlanma şansınız bulunmaktadır. Günlük veya haftalık araç kiralama yerine uzun dönem araç kiralamanın daha çok rağbet gördüğü bilinmektedir. 

Yıllık Araç Kiralama Nedir ?

Yıllık araç kiralama yani diğer bir anlatımla uzun dönem araç kiralama hizmeti yıllardır kiralama sektörü içerisinde var olan ve üstelik aktif bir şekilde tercih edilen durumdur. Özellikle kurumsal firmaların bu zamana kadar çok fazla tercih ettiği yöntem son dönemlerde bireysel de tercih edilmeye başlandı. İnsanlar uzun dönem yani yıllık araç kiralama sayesinde pek çok avantaj sağlayabildiklerini görüyorlar. Ancak bu kiralama hizmetini alabilmeniz içinde mutlaka doğru ve kurumsal firmalarla çalışıyor olmanız gerekir. Çünkü kurumsal olmayan bir firmanın size kazandırabileceği hiçbirşey yoktur. Biz Kolay Filo olarak siz değerli müşterilerimize daha faydalı olabilmek için her türlü araç kiralamanı yapabiliriz.

Yıllık Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

Yıllık araç kiralama hizmetinin birçok sağladığı fayda vardır. Bu faydalara baktığımız zaman ise şöyle bir sonucun ortaya çıktığını görüyoruz.  Bu avantajların en başında fiyatlar geliyor. çünkü uzun dönem araç kiralama hizmeti sayesinde günlük ya da aylık kiralamalara göre avantajınız fazla. Bunun yanı sıra şöyle söyleyelim ki kiraladığınız araç için daha az ödeme yapabiliyorsunuz. Örneğin kiraladığınız araç sıfır model olmakla birlikte aracın koltuk poşetleri dahi sizin tarafınızdan açılır. Bunun için aracın dışı kadar hatta daha da fazlası aracın iç bölümüdür. Otomobiller durdukları yerde bile para tüketebilirler. Biz bu durumu ortadan kaldırmak için siz değerli müşterilerimize sıfır araç teslimatı gerçekleştiriyoruz. Araçla ilgili faturalarınızın tamam gider olarak gösterilebilmektedir.

Avantajlardan bahsetmek gerekir ise;

  • Şirketiniz ya da şahsınız için zaman tasarrufu.
  • Ekonominize uygun olarak seçim yapabileceğiniz araç çeşitliliği.
  • Araçların vergi ve bakım gibi operasyon yükü taşımazsınız.
  • Şirketiniz için büyük oranda vergisel avantajınız oluşur.
  • Kaza durumlarında araçsız kalmazsınız.
  • Ve en önemlisi araç kiralama giderini aylık olarak ödeyerek bütçenizin ritmini düzende tutmuş olursunuz.

Hangi Araçlar Kiralanabilir?

A segmentinden D segmentine kadar farklı yakıt ve şanzuman tipi belirleyerek ve bütçeniz uygunluğu doğrultusunda dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz, her bütçeye uygun araç stok çeşitliliği ve genişliği sayesinde kolayca kiralayacağınız aracı belirleyebilirsiniz. En az 6 ay olmak ile birlikte yıllık veya en fazla iki yıllık olarak kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.