İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

aylık araç kiralama

Ankara’da araç kiralama alanında hizmet veren Kolay Filo sektörün temel taşı olarak bilinmektedir.  Firma olarak sıfır model araç kiralama hizmeti ile ekonomik, orta ve lüks araç seçeneklerimiz mevcuttur Aylık araç kiralama konusunda müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden firmamız size daha kaliteli hizmet verebilmek adına da 7/24 desteğini sürdürmektedir. Teknik destek konusunda alanında uzman bir ekiple hizmet veren firmamız her zaman kolay seyahatlerinde başlangıcı olmuştur. Buna göre ihtiyacınız olan bir aylık süre içerisinde bize gelerek kiraladığınız aracınızla konforu her türlü hissedeceksiniz.

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızın tamamı son model olmakla birlikte ilk olarak sıfır araç deneyimini siz yaşıyor olacaksınız.. Araç kiralama konusunda sağlıklı sonuçlar almak istiyorsanız güvenilir bir hizmet almayı tercih etmelisiniz. Fiyat seçeneklerimizden tutunda sunduğumuz araç seçeneklerine varıncaya kadar her türlü konfor ve kolaylığa tek bir tuşla sahip olabilirsiniz. 

Aylık araç kiralama süresi uzun olan bir hizmettir. Dolayısıyla bu hizmette fiyatlar günlük araç kiralamadan çok daha cazip olacağından dolayı kazancınızın miktarı da yüksek olacaktır. Bireysel ya da kurumsal olarak tek yapmanız gereken şey Kolay Filo firmamızı ziyaret etmek olacaktır. Araç filomuz geniş bir yelpazeye sahiptir. Bireysel olarak isterseniz tek bir araç kurumsal olarak istediğiniz sayıda aracı aylık kiralama hizmetinize sunabiliriz.

Aylık araba kiralama hizmetimizi almayı tercih ettiğinizde size düşen sadece aracın yakıtını doldurarak keyfini sürmek olacaktır. Kiraladığınız araçla ilgili olabilecek herhangi bir sorunda biz devreye girer ve 7/24 desteğimizi sağlarız. Aklınızdaki tüm soruları yanıtladığımız gibi ikame araç hizmetimizle birlikte sizi yolunuzdan alı koymayız.

Kaliteli, profesyonel, uzman ekibi ve güven içerisinde hizmet almak için aylık araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Neden Aylık Araç Kiralama?

Araç kiralama yalnızca iş ya da turizm amaçlı değildir. Araç kiralamanın beraberinde getirmiş olduğu pek çok avantaj vardır. Bu avantajlar ise şu şekildedir.

Vergi ödemezsiniz
Sigorta ödemeleriniz olmaz
Arıza ve hasar ödemeleriniz olmaz.
Sıfır otomobillerin aracın verdiği konforu yaşarsınız.
Uzun mesafede yol yorgunluğundan kurtulursunuz
Bakım ve temizlik masrafınız olmaz.