İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Ankara Araba Kiralama

Ankara araba kiralama konusunda kafanızda bir takım sorular olabilir. Biz Kolay Filo Araç Kiralama olarak kafanızdaki tüm soruları yanıtlayacak güçlü bir ekibe sahibiz. Araç kiralama sektörü içerisinde kurumsal olmayan bu işi yapan çok sayıda firmanın olduğunu biliyoruz. Size kurumsal bir hizmet sunarak Türkiye’nin en büyük araç kiralama firması olmanın garantisini sunuyoruz.

Ankara’nın merkezinde yıllardır hizmet veren firmamız tüm araçları kendi bünyesinde tutarak sıfır araç filosu ile garantili tercihler yapmanızı sağlıyoruz. İster tek bir araç olsun isterseniz yüzlerce araç olsun hangi türde araca ihtiyacınız varsa sizi merkezimize davet ediyoruz. 

Uzun dönem araç kiralama genellikle firmaların tercih ettiği bir hizmet. Fakat son dönemlerde kazandırmış olduğu mali avantajlardan dolayı artık firmaları da aşmış ve bireysel kullanıcılar tarafından da tercih edilir olmuştur. Günümüzde çok sayıda kişi bu hizmetten yararlanarak avantajlarının da farkına varmışlardır. 

Uzun sureli araba kiralama hizmetinin tercih nedenlerinden birisi de vergi avantajıdır. Şirketiniz için kiralamış olduğunuz araç ya da araçlarımız için KDV’nin ve yakıtınızın tamamını geri alabilirsiniz. Bunun içinde Ankara araba kiralama olarak biz size yalnızca son model sıfır araçlar değil şirketinizin mali yapısını güçlendirecek imkanlar sağlarız. Kiraladığınız aracın ise tüm masraflarını gider olarak gösterebillirsiniz.

Ankara Araç Kiralama

Firmanız ya da bireysel olarak araç kiralama hizmeti aldığınızda kazancınız yalnızca vergi avantajı değildir. Aynı zamanda aracın bakımını üstlenmek zorunda kalmazsınız, kaskonuz, trafik sigortanız ve diğer giderleriniz bizim tarafımızdan karşılanacağı için ekstra bir harcama yaşamazsınız. Kolay Filo Araç Kiralama olarak kiraladığınız araçların lastikleri bile bizim tarafımızdan değiştirilir. 

Kolay Filo Araç Kiralama ihtiyaca özel olarak hizmet sağlar ve çözüm odaklı yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini ön plana alır. Yalnız Ankara’nın değil tüm Türkiye’nin kurumsal en güçlü araç kiralama firması olan markamız hizmette ve fiyatta her zaman kendi ayrıcalığını da ortaya koymuştur.

Ankara araba kiralama firmamızın size sunduğu kazanç ve avantajların tümü yine bizim garantimiz altındadır. Bireysel ya da kurumsal olarak bizden kiraladığınız her araca en güvenli yolculuklara çıkarsınız.

Merkezimiz Ankara olmak ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde en avantajlı ve kurumsa araç kiralama imkanları ile sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.