İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Kolay Filo Araç Kiralama

Kolay Filo Araç Kiralama

7/24 Asistance Yol Yardım Hizmetleri

Hasar bildirimi ve acil durumlarda 0850 360 55 34 numaralı Kolay Filo Assitance yol yardım hattı'nı 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayarak, çekme, kurtarma, gerektiğinde kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

periyodik bakım hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri

Aracınızı sorunsuz ve güvenle kullanmanız için bakım ve onarımlarınızın, üreticilerin belirlediği periyodik bakım planı çerçevesinde yetkili servislerde yapılması ve en kaliteli hizmeti almanız için çalışıyoruz. Size sunmakta sorumlu olduğumuz bu hizmetin en verimli şekilde sağlanabilmesi için periyodik bakım zamanlarınızı takip etmenizi rica ediyoruz. Bakım zamanınız geldiğinde kiralama portföy danışmanınız ile görüşebilir veya 0850 360 55 34 numaralı çağrı merkezi üzerinden Kolay Filo Araç Kiralama yetkililerine ulaşmanız yeterlidir.

Lastik Hizmetleri

Lastik Hizmetleri

Aracınızla güvenli yolculuk edebilmeniz için lastiklerinizi mevsimine uygun olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Kış lastiği için kar yağışı beklememenizi ve ülkemiz iklim şartlarına uygun olarak kış lastik taleplerinizi Ekim ayı içerisinde Kolay Filo Araç Kiralama yetkililerine iletmeniz yeterli olaraktır.

Yedek araç hizmeti

Yedek Araç Hizmeti

Firmanız/şahsınız ile yapılan sözleşmede belirtilen bakım/onarım süresi geçecek işlemlerde yedek araç temin eder, aracın teslimatı ve yönetimiyle ilgileniriz. Ayrıca aracın çalınması durumunda yedek araç temin edilir.

Kolay Filo Araç Kiralama