İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

uzun dönem araç kiralama

Son yıllarda hızlı bir şekilde büyüyen uzun dönem araç kiralama hizmeti önceleri filo kiralama şeklinde ilerlerken bugün sağlamış olduğu avantajlar sayesinde bireysel müşteriler tarafından da tercih ediliyor. İş yoğunluğunu doğru ve ekonomik adımlarla artırmayı planlayan kişiler hayatlarını daha da kolaylaştırmak için bu hizmeti tercih ediyorlar. Sizde bireysel ya da kurumsal firmanız için uzun dönem araba kiralama hizmeti alarak avantajlarından yararlanabilirsiniz

Kolay Filo ile uzun süreli araç kiralayın karlı çıkan yine siz olun!

Türkiye’de ilk olan bireysel uzun dönem araç kiralama hizmetimiz sayesinde sıfır araç almak yerine sıfır bir aracı kiralayabiliyorsunuz. 6 aydan 24 aya kadar cazip fiyatlarla kiralayacağınız araçlarımızla aradığınız konforu da yakalayabileceksiniz. Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan firmamız her bireye, her kuruma her marka araç temini sağlayabilecek kapasitededir. Kendiniz için en uygun olan araç kiralama seçeneğimizle avantajı sizde yakalayabilirsiniz. Üstelik kiraladığınız araçlarınızda sigorta, lastik, bakım, hasar, yedek parça gibi hiçbir sorunla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

7/24 yol yardımı ve Türkiye’nin her yerinde yetkili servis ağı sayesinde kiraladığınız aracınızın keyfini sürebiliyorsunuz.  Kiraladığınız araçların tamamının bakımları yetkili servislerce ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilirken mevsime göre lastik değişimleri de yine bizim tarafımızdan yapılacaktır. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm çözümlerde 7/24 destek ekiplerimiz sizi her konuda bilgilendirecektir.

Uzun Dönem araç Kiralamanın Avantajları

  • Trafik sigortası ve kasko sigortası ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Motorlu taşıtlar vergisi ödemezsiniz.
  • Banka kredisiyle uğraşmazsınız
  • Bakım derdiniz olmaz
  • Lastik değiştirmezsiniz
  • Sınırsız araç seçme imkanı yakalarsınız.
  • En uygun ve en ekonomik aracı seçebilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralama hizmetimizle birlikte hayalinizdeki aracı kiralayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İstanbul ve doğu illerinin dışında Türkiye’nin her şehrinden kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Kiralayacağınız araç ya da araçları Ankara merkezimize gelerek teslim almanız yeterli olacaktır. Başvurunuz yine aynı gün içerisinde değerlendirilir ve süreciniz tamamlanmış olur. Evrak işlemleri konusunda uğraşmazsınız.

Kolay Filo Araç Kiralama uzun dönem araç kiralama konusunda hayalinizi gerçekleştirmenin en hızlı ve en kolay yoludur.