İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

istanbul araç kiralama

İstanbul da araç kiralama işlemi yapanların dikkat etmesi gereken en önemli husus güvenilir ve kaliteli bir firma tercih etmeleri olmalıdır. Nedeni ise araç kiralama konusunda birçok kişi mağduriyet yaşayabilmektedirler, bundan dolayı ilkeli profesyonel ve kurumsal hizmet veren güvenilir firmalar seçilmelidir. Araç kiralama konusunda geçmişten gelen tecrübesi ile kendinden emin adımlarla ilerleyen alanında uzman kadrosuyla faaliyet gösteren Kolay Filo İstanbul araç kiralama işlemlerinde lider firmaların arasında yer almaktadır.

Kolay Filo size en uygun araçlar ile hizmet vermektedir ve İstanbul da araç kiralama hizmeti de vermektedir. Hizmet ağının geniş olmasından dolayı müşterilerine her noktadan araç teslimi imkânı sunuluyor. Sadece İstanbul araç kiralama da değil Türkiye’nin tüm illerinden gönül rahatlığı ile aracınızı kiralayıp dilediğiniz ilden teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da bulunan veya seyahate gidecek olanlar iş ya da özel amaçlı kullanım için istedikleri her durumda en uygun avantajlar ile Kolay Filo İstanbul araç kiralama yapabilirler. Araçlarda özel isteklere göre seçimler bulunması sayesinde istenilen kullanım tarzına göre araç seçimleriniz kolayca yapılmaktadır.

Kolay Filo'nun merkezi İstanbul olmak ile birlikte operasyonel uzun süreli araç kiralama hizmetinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

  • Bütçenize en uygun aracı seçin ve iletişime geçin.
  • Bizlerden anlık olarak teklif isteyebilir ve iletişime geçilmesini isteyebilirsiniz.
  • 2021 ve 2022 Model sıfır araç teslimi.
  • İstanbul ilinde kolay ve ulaşılabilir merkez ofis ve şube sistemi sayesinde sorunsuz teslimat.
  • 6 aydan 24 aya kadar kiralama seçenekleri.
  • Uzun süreli kiralamalarda aylık ödeme fırsatı.