İletişim:

444 63 55

İstanbul Merkez Ofis:
Barbaros Mh. Begonya Sk. Kat:2 Daire:76 Nida Kule Kuzey Ataşehir

istanbul araç kiralama

İstanbul da araç kiralama işlemi yapanların dikkat etmesi gereken en önemli husus güvenilir ve kaliteli bir firma tercih etmeleri olmalıdır. Nedeni ise araç kiralama konusunda birçok kişi mağduriyet yaşayabilmektedirler, bundan dolayı ilkeli profesyonel ve kurumsal hizmet veren güvenilir firmalar seçilmelidir. Araç kiralama konusunda geçmişten gelen tecrübesi ile kendinden emin adımlarla ilerleyen alanında uzman kadrosuyla faaliyet gösteren KolayFilo bireysel kiralama İstanbul araç kiralama işlemlerinde lider firmaların arasında yer almaktadır.

KolayFilo bireysel kiralama size en uygun araçlar ile hizmet vermektedir ve İstanbul da araç kiralama hizmeti de vermektedir. Hizmet ağının geniş olmasından dolayı müşterilerine her noktadan araç teslimi imkânı sunuluyor. Sadece İstanbul araç kiralama da değil Türkiye’nin tüm illerinden gönül rahatlığı ile aracınızı kiralayıp dilediğiniz ilden teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da bulunan veya seyahate gidecek olanlar iş ya da özel amaçlı kullanım için istedikleri her durumda en uygun avantajlar ile KolayFilo bireysel kiralamadan İstanbul araç kiralama yapabilirler. Araçlarda özel isteklere göre seçimler bulunması sayesinde istenilen kullanım tarzına göre araç seçimleriniz kolayca yapılmaktadır.