İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Yıllık Araç Kiralama Hizmeti ve Faydaları

Satış ile pazarlama sektöründe hizmet veren firmaların hizmet vermek adına araç filolarının en iyi kapasitede olması gerekmektedir. Bu nedenle araç satın almak yerine daha ekonomik olan yıllık araç kiralama hizmetinden yararlanan firmalar, daha karlı olmaktadır. Ayrıca müşterilerinin hizmet taleplerini de zorlanmadan karşılayabilmektedir.

Şirketlerde kullanılan araçlar, operasyonel ve finansal olarak birçok yükü de beraberinde getirmektedir. Bu nedenle yıllık araç kiralama hizmeti ile hasar, bakım, ikinci el değer gibi finansal riskler yıllık araç kiralama firmaları tarafından yönetilerek yükünüz hafifletilmektedir.

Son dönemlerde hem büyük hem de küçük işletmelerin lojistik, satış ve pazarlama şeklindeki fonksiyonları gerçekleştirebilmeleri için araçlara ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaç bir tane de olsa, yüz tanede olsa araçları finanse etmenin ya da operasyonel olarak yönetmek şirket adına iş kaybı oluşturmaktadır.

12 aydan başlayan yıllık araç kiralama hizmetleri süresince araç ve aracın kullanımı ile ilgili her türlü riskler, aracı kiralayan firmaya ait olmaktadır. Bu sayede satın alma maliyetinden edilen tasarruf ile beraber aracın periyodik bakım hizmetleri, hasar onarımları, vergi ödemeleri, yedek parça giderleri, kasko giderleri gibi birçok konuda da tasarruf sağlanmaktadır.

Yıllık Araç Kiralamanın Avantajları

Yıllık araç kiralama hizmetleri yalnızca kurumsal firmalara verilen bir hizmet değildir. Bireysel müşteriler de istedikleri zaman yıllık araç kiralama hizmetinden faydalanabilmektedir. Yıllık araç kiralama işlemlerinde yalnız 1 tane araç kiralanabilirken çok sayıda aracın kiralama hizmeti de verilmektedir.

7 / 24 yol yardım hizmeti de sunan yıllık araç kiralama, MTV muafiyeti de sağlamaktadır. Hayallerinizde olan aracı almanıza gerek kalmadan yıllık araç kiralama hizmeti ile istediğiniz kadar keyfini çıkarabilirsiniz. Aracı satın alma maliyetlerine göre çok daha avantajlı olan yıllık araç kiralama hizmeti ile büyük tasarruf edebilirsiniz.


Etiketler:Yıllık Araç Kiralama Hizmeti