İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Yılbaşında Araç Kiralama

2019’un sonlarına geldiğimiz şu sıralar yeni yıl için planlamalar yapılmaya başlandı ancak bir otomobil sahibi olmayanlarda nasıl bir avantaj sağlayabileceklerinin hesaplarını yapıyor. Bu yazıyı paylaşmamızın asıl nedeni araç sahibi olmayı tercih etmeyen bunun yerine araç kiralamayı daha uygun bulan kişilerin arayışına çözüm olmak. Çünkü bir KolayFilo Araç kiralama olarak her zaman müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin kiraladıkları araçlarıyla nasıl kar edebileceklerini hatırlatmayı tercih ederiz.  Yılbaşında araç kiralama hizmeti şimdiden büyük bir taleple başladı. İnsanlar uzak ya da yakın mesafelere giderken hem lüks bir aracın konforunu yaşamak hem de sıfır bir araca yüklü paralar vermek istemiyorlar. Kiralama rezervasyonu yapılan araçlara baktığımızda ise çeşitlilik söz konusu. Bazıları SUV tarzı araçları tercih ederken bazıları da yakıt ekonomisi daha yüksek olan araçları tercih edebiliyorlar.

Yılbaşında araç kiralama hizmetine yoğun talebin ikinci bir nedeni ise geçtiğimiz yıl ÖTV’de yapılan indirimin tekrar alınmış olması ve sıfır araç fiyatlarının bu anlamda yükselmesi. Dolayısıyla yükselen fiyatlarla sahip olunan bir aracın satın alındıktan sonra ikinci el değerinde inanılmaz bir düşüş söz konusu oluyor. Bu da sıfır araç sahibi olmak isteyenlerin hoşuna gitmiyor. Onlar bu yöntemi tercih etmek yerine uzun dönem araç kiralama hizmetini tercih ediyorlar. Çünkü uzun dönem araç kiralamanın beraberinde getirmiş olduğu çok fazla avantaj var.

Yılbaşında araç kiralama hizmeti alarak neler kazanabilirim derseniz en büyük kazancınızın maddi yönden olacağını hemen söyleyelim. Çünkü sıfır bir araca ciddi anlamda para ödeyerek sahip olurken biz Ankara araç kiralama firması olarak size sunacağımız en uygun aylık ödeme koşullarıyla sıfır aracınızı teslim ediyoruz. Siz sıfır bir araca binerken aracınızla ilgili tüm bakımlar, vergiler bizim tarafımızdan karşılanıyor. Hatta lastiklerinizi bile biz değiştiriyoruz.

Yeni Yılda Otomobil Kiralama

Sıfır otomobil alma fikrinin bütçenizi zorlayacağını düşünüyor ve bu durumu karlı bir hale dönüştürmek istiyorsanız KolayFilo araç kiralama olarak sizin için tüm imkanları seferber ediyor ve size uygun olan aracı aylık belli fiyatlarla kiralıyoruz. Siz sıfır aracınızla istediğiniz gibi dolaşırken biz aracınızın başına bir şey gelmesi halinde ikame araç desteğini de eksik etmiyoruz.


Etiketler:Yılbaşında Araç Kiralama