İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Şirketler İçin Yıllık Araç Kiralamanın Önemi Nedir

İster büyük olsun ister küçük ölçekli bir şirket mutlaka ticari bir araca ihtiyacınız olacaktır. Şirketlerde olması gereken araçların genellikle sahada kullanıldığını düşünürsek firma için geçerli ve gerekli bir ihtiyaçtır. Durum bu şekilde olduğunda ise işletmeler araç kiralama işlemine başvururlar. Peki, şirketler için yıllık araç kiralamanın önemi ve avantajları nelerdir?

Şirketler tarafından kullanılan araçlar sürekli bir hareket içerisinde olduklarından dolayı kaza ve arıza riskiyle de karşı karşıya kalmak durumunda kalabilir. Dolayısıyla olası bir sorunun yaşanması ise aracın bakım ve onarım masrafları anlamına gelecektir. Bir arıza ya da hasar durumunda ise yedek araç problemi de ortaya çıkacağından dolayı işin aksamaması için masraflar daha da büyüyecektir. İşte şirketler için yıllık araç kiralamanın önemi bu noktada açıkça öne çıkıyor. Çünkü şirketiniz için kiralayacağınız araçta bu şekilde bir sorun yaşanması halinde sizin cebinizden çıkabilecek hiçbir masraf olmayacaktır. Üstelik kiralama firması size yeni bir araç göndererek işinizin de aksamamasını sağlar. Tabi bu şartlar belli firmalar tarafından verilen bir hizmettir. Bunun içinde mutlaka doğru ve güvenilir bir firmayı seçmeniz gerekir.

KolayFilo araç kiralama olarak biz Ankara merkezli olarak çalışırız ve siz değerli müşterilerimize yıllık araç kiralama hizmeti vererek yukarıda bahsettiğimiz tüm şartları yerine getiririz.

Şirketler için yıllık araç kiralamanın önemi aynı zamanda şirketinizin bütçesine sağlayacağı katkı ile de kendisini ortaya çıkaracaktır. Yani yıllık araç kiralama hizmeti aldığınız zaman kiralama ücretinizi verginizden de düşebilirsiniz. Üstelik aracın tamamı için ödemiş olduğunuz bedeli vergiden düşebiliyorsunuz.

Yıllık araç kiralama hizmetinde o kadar çok fazla avantajınız olacak ki bunları alt alta saymaya başladığımız da ciddi bir listenin oluşacağını görebilirsiniz. Örneğin sıfır bir aracı yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Dolayısıyla bu hem sıfır bir araca binme şansınızı yakalayacağı gibi aynı zamanda bu bir yılın sonunda da aracın ikinci el değerine düşmesinden kurtulmuş olursunuz.

 İşletmenizin giderlerinizi düşürür

Yıllık olarak kiralamış olduğunuz araçlarınızla bir yılın sonunda ciddi bir ekonomi yaptığınızı da mutlaka göreceksiniz. Bakım, vergi, sigortalar ve muayene ücreti bunların tamamı artık firmanızın giderleri dışına çıkmış olacaktır.


Etiketler:Şirketler İçin Yıllık Araç Kiralama