İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Neden Aylık Araç Kiralama Hizmeti Tercih Edilmelidir?

Aracınızı satın almak ve maliyetine katlanmak yerine, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz en iyi ve en güvenilir yol bireysel araç kiralama hizmeti almaktır. Beğendiğiniz bir aracı satın almaktansa, uygun şartlarda uzun süreli olarak kiralayabileceğiniz bir hizmet bulunmaktadır.

Türkiye’de satılan her türlü marka ve model araçlardan dilediğinizi seçebilme fırsatı veren bireysel araç kiralama, sıfır araç kullanmanızı da sağlamaktadır. Daha ekonomik ve daha etkin olan bireysel araç kiralama, 3-6 ve12 ay süreler ile aracı kiralayarak kullanmanızı sağlayan bir sistemdir.

Operasyonel araç kiralamanın birçok avantajı vardır. Araç satın almak istediğinizde sadece aracın ücretini ödemekle kalmaz, vergi ve diğer masraflarını da ödersiniz. Ancak bireysel araç kiralama hizmetlerinde aracın vergisi, sigortası ve bakımı gibi masraflarından muaf olursunuz.

Araç kiralamanın avantajının farkına varan kişilerin artması ile beraber bireysel araç kiralama hizmetlerine olan talep de artmıştır. Bununla beraber, bireysel araç kiralamanın sağladığı bu ayrıcalıklar devam ettikçe, talebin artması da devam edecektir.

Neden Bireysel Araç Kiralama?

Aracı satın almak yerine bireysel araç kiralama hizmetinden yararlanırsanız, banka kredi limitleriniz etkilenmemiş olur. Ödemeleriniz önceden belirlendiği için aylık sabit kiralar halinde araç kiralama ücretlerini taksitle ödeyebilirsiniz.

Aracın sigortası, kaskosu ve Motorlu Taşıtlar Vergisi gibi ödemeleri, bireysel araç kiralama ücretinize dâhil olmaktadır. Bu nedenle araç satın alma ile karşılaştırıldığında daha uygun bir maliyet ile istediğiniz araca binmenin keyfini yaşarsınız.

Araçların yenilenmesi gereken zamanlarda, satış işlemleri ile ilgilenmenize gerek kalmadan kolay ve risksiz olarak araçları yenileyebilirsiniz. Ayrıca aracın markasının yetkili servislerinde periyodik olarak bakım hizmetlerini ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Aracın bütün bakım ile onarım hizmetlerinde orijinal yedek parçalar kullanıldığı için bireysel araç kiralama ile kiraladığınız araçları uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Etiketler:Aylık Araç Kiralama Hizmeti