İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Kiralık Araç Kontrolü Nasıl Yapılmalı

Araç kiralamak isteyenlerin dikkat ettiği hususlar arasında yer alan teslim en az alırken gösterdiğiniz hassasiyet kadar önemli bir konudur. Bunun için öncelikli olarak araç kiralama firmasının verdiği hizmet sözleşmesinin detaylarını dikkatlice okumanız gerekir.  Kiralık araç sektörü profesyonellerin verdiği hizmetin yanı sıra merdiven altında bu işi yapan kişilerinde içerisinde bulunduğu bir alanı kapsıyor. Bunun için kiralama öncesinde iyi bir araştırma yapmak, firmanın referansları ve geçmişini kontrol etmek için sonraki surecinde elinizi kolaylaştıracaktır.

Kiralama hizmeti kısa sureliğine olacaksa genelde insanlar fiyat ve araç seçeneğine dikkat etmezler bunun içinde herhangi bir firmadan bu hizmeti almış olmak onlar için yeterli olacaktır. Lakin sonrası düşünülmeden hareket edildiği zaman pişmanlık sureci de olaya dahil olabilir. Biz KolayFilo Araç Kiralama olarak uzun dönem araç kiralama seçeneğimizi sunarken siz değerli müşterilerimize sıfır model araç sunarız. Bunun için kiralayacağınız araç garanti kapsamında ve kaskoludur. Kaskolu bir araçla ilgili dikkat edilmesi gereken hususları az çok herkes bilir. Örneğin kiraladığınız aracınızla alkollü bir şekilde trafiğe çıkar ve kaza yaparsanız bu durumda sigorta ödeme yapmaz ve kazayla ilgili olarak sorumlu siz tutulursunuz. Biz firma olarak bunun dışında kalan işlemlerin tamamında sizden hiçbir şekilde ekstra ücret talep etmeyiz. Araçlarımızın bakım süreçleri bizim tarafımızdan kontrol edilir ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Ankara Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralamanın getirdiği bir takım önemli hususlar vardır. Bunların en başında ise istediğiniz aracı daha uygun fiyatla kiralama seçeneğinizdir. Maliyet açısından bakacak olursak size kazandıracağı değer çok daha fazladır. Örneğin bakımlarınız, vergileriniz, muayene süreçleriniz ve hatta lastik değişim masrafınız bile olmaz. Siz sadece aracınıza alacağınız yakıtla birlikte istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Biz kiraladığımız araçlarla ilgili sizi herhangi bir şekilde sorumluluğa tabi tutmayız. Amacımız sizin aracınızla istediğiniz konforu elde etmenizi sağlamaktır. Bu anlamda maksat sizi herhangi bir şekilde maddi guçlukle karşı karşıya bırakmak değil bunun tam tersine ödeyeceğiniz rakamın ne olduğunu bilerek aylık belli bir ödemenin dışında sizin cebinizden hiçbir şey çıkmamasını sağlamaktır.


Etiketler:araç kontrolü kiralık araç kontrolü