İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Kiralık Araç Ankara

Kiralık araç Ankara sektöründe her zaman aranan olmuş ve başladığı günden bugüne gelirken ciddi bir atılım içerisine girmiş markamız her yıl araç filosuna farkı grupları eklemeyi başarmıştır. KolayFilo Araç Kiralama olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verirken her zaman en iyisi ve en yenisi olsun istedik bunun içinde kiraladığımız araçlarımızı 3 aydan 12 aya kadar teslim ettik. Kiraladığımız her aracımız sıfır kilometre olmakla birlikte araç ilk kez sizin tarafınızdan kullanılacaktır. Bizi biz yapan en önemli özelliğimiz size bir otomobilde nasıl bir konfor arıyorsanız onu sunabilmemizdir.  Firmamız araç filosunda sayısız seçenek söz konusudur. İster lüks ister orta isterseniz ekonomik tercihlerle istediğiz aracı kiralayabilirsiniz.

Kiralık araç Ankara firmaları arasında her zaman lider olmayı başardık çünkü bu sektör içerisinde yalnızca verdiğimiz hizmet kalitesi değil aynı zamanda mali büyüklüğümüz noktasında da çok ilerideyiz. Bize gelen her müşterimiz istediği sayı kadar aracı teslim alabilir. Araç kiralama hizmetini verirken şahıs ya da firma ayrımı yapmayız. Bizim için her müşterimiz önemlidir. İster kurumsal olarak filo kiralayın isterseniz şahıs olarak tek bir araç kiralayın bizden alacağınız hizmet her zaman birinci sınıf olacaktır.

Ankara’da araç kiralamak isteyen insanlara daha kolay, daha hızlı ve online kiralama seçeneği sunarak ihtiyaçları olan sıfır bir araç için toplu para ödemek zorunda kalmayacaklardır. KolayFilo araç kiralama olarak herkesin ihtiyacına uygun olan araç seçeneği sunarken işlevselliğe de nem vermeyi görev bildik. Bunun için internet üzerinden de araç kiralamak isteyen siz değerli müşterilerimize kolaylık sunarak nerede olursanız olun araçlarımızı kiralayabilme imkanı sağladık. İnternet sitemiz üzerinden istediğiniz araç hakkında detaylı bilgiler alabilir ve kiralayacağınız aracınızı seçeneklere göre belirleyebilirsiniz.  

Kiralık araç Ankara firmaları arasında lider olan markamız vip, lüks, binek, ekonomik araç çeşitleriyle her zaman müşterilerinin beğenisini sağlamıştır.  

Araç kiralama özen isteyen ve dikkatli hareket edilmesi gereken bir hizmettir.  Aracı kiralayacak olan kişi alacağı hizmetin kalitesine bakarken kiralayacak olan firmanın da beklentileri karşılayabiliyor olması önemlidir.


Etiketler:Kiralık Araç Ankara