İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Geniş Kiralık Aile Araçları

Otomobil her evin ve işyerinin en önemli ihtiyaçlarından birisi olmuştur. Özellikle evlerde bir zaman lüks olan bir ihtiyaç olarak görülürken bugün neredeye otomobili olmayan ev kalmamış durumda. Otomobiller evlere girmeye başladıkça bu alanda yenilikler ve farklı çözümlerde birbirini tamamlıyor. Örneğin birçok firma artık uzun dönem araç kiralama sayesinde araç almaktan ziyade kiralama yöntemini tercih ediyorlar. Bu yöntemin tercih edilmesinin nedeni ise aile ekonomisine daha büyük katkı sağlıyor olması geliyor. Çünkü kiraladığınız aracın yakıt dışında hiçbir masrafı sizi ilgilendirmiyor. Vergisini ödemiyorsunuz, sigortalarını yaptırmıyorsunuz, lastiklerini değiştirmiyor, bakımlarını yaptırmıyorsunuz. Sadece aylık ödeme miktarını biliyorsunuz ve bu da sizin için planlı bir süreç oluyor.

Şirketlerin yanı sıra uzun dönem araç kiralama hizmetini bireysel müşterilerinde tercih ettiğini biliyoruz. Özellikle aile otomobili arayanlar bu konuda biraz seçici hareket ediyorlar. Yani firmanın elindeki aracı değil kendi istedikleri aracı alabiliyor olmaları ise onlara farklı bir avantaj sağlıyor. KolayFilo Araç Kiralama olarak biz müşterilerimize bu seçeneği tanırken aynı zamanda onlara sıfır bir araç sahibi olabilmenin de avantajını sunuyoruz. Çünkü biz kiraladığımız araçları son model olarak sunuyoruz. Aracın direksiyonuna ilk geçiyor olmanın güvencesi ise sizi daha bir mutlu ediyor.

Araç kiralama seçeneklerinde herkesin talebi birbirinden farklı olabiliyor. Bazıları spor araçtan yana olurken bazıları da aile aracı tercih etmek istiyorlar. Kalabalık aileler için avantaj olan bu hizmet neticesinde sayınız kaç olursa olsun kendinize uygun bir araç kiralayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek bir işlem var o da sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşmak. Müşteri temsilcilerimiz hızlıca sizinle bağlantı kurarak ihtiyacınız olan bir araç konusunda gerekli olan yönlendirmeleri size yapıyor.

Bagajı Geniş Aile Otomobilleri

Aile aracı denildiği zaman ilk aklımıza gelenin bagajı büyük olan modeller olduğunu biliyoruz. Çünkü aileler gerek ulaşımda gerekse tatillerinde bu tur araçları kullanmanın kendilerinde daha büyük avantaj yarattığını düşünüyorlar. Bagajın büyük olması sayesinde yolculuk sırasında yer problemi yaşanmıyor. Bu araçlar ise her markada genellikle mevcut. Bunun için bizden talep ettiğiniz aracın markasını belirtmeniz yeterli olacaktır.


Etiketler:kiralık araç geniş aile araçları