İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Bireysel Araç Kiralamanın Avantajları

Bireysel araç kiralayarak elde edeceğiniz pek çok avantaj var ancak son birkaç yıla baktığımızda bu avantaj daha fazla kişi tarafından bilinmeye başlandı. Eskiden özellikle uzun dönem araç kiralama hizmeti almak isteyenlerin büyük firmalar olduğu düşünülür ve genelde o şekilde olurdu. Ancak bugün sistem daha konforlu ve kullanışlı hale gelmiş olduğundan dolayı bireysel araç kullanıcıları da kiralama yöntemini tercih etmeye başladılar. Üstelik kiraladıkları araçlarda bir hafta bir ay şeklinde değil. Daha uzun vadede kiralama yapıldığında hem daha ekonomik oluyor hem de luks bir aracın keyfini surmuş oluyorsunuz.

Bireysel araç kiralama hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktaların başında nasıl bir firmadan hizmet alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Çünkü bugün kiralama konusunda hizmet veren çok sayıda firma ve merdiven altı işletme mevcut. Siz eğer ki doğru bir firmayla çalışmazsanız o zaman nelerle karşılaşabileceğinizi de hiçbir zaman kestiremezsiniz.

Bireysel Araba Kiralama

Araç kiralayarak kalabalık ulaşım yöntemlerinden kurtulmuş olacağınız gibi isterseniz Ankara’nın her yerini aracınızla doya doya gezebilirsiniz. Evinizden çıktıktan sonra sıfır bir aracın konforunu yaşayarak yola çıkıyor olmanız ve sizin arkanızda size tam destek verecek bir firmanın olduğunu bilmeniz sürüş esnasında konforunuzu da artıracaktır.

KolayFilo araç kiralama olarak biz kiraladığımız tüm araçları %100 garanti kapsamına alır ve bu şekilde teslim ederiz. Kiraladığınız aracın yolda kalması halinde size ikame araç göndererek yolunuza devam etmenizi sağlarız. Üstelik bu zaman içerisinde aracınızın tüm bakım ve onarım masrafları da yine bizim tarafımızdan karşılanır. 

KolayFilo Araç kiralama firmamızın internet sitesine girdiğinizde kiralayabileceğiniz araçla ilgili şartların tamamını görebilirsiniz. Belli dönemlerde yaptığımız kampanyalarımızdan da haberdar olarak yönlenmenizi bu şekilde sağlayabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama hizmeti sizi her zaman rahat ettireceği gibi ekonomik açıdan da size kolaylık sağlayacaktır. Alacağınız sıfır bir araç için çantalar dolusu para öderken uzun dönem araç kiralama hizmeti sayesinde buna ihtiyacınız olmayacaktır. Aylık düzenli olarak yapacağınız ödemelerle bir araç için yıllık ne kadar harcamanız gerektiğini bilirsiniz.


Etiketler:Bireysel Araç Kiralamanın Avantajları