İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Araç Nereden Kiralanır

Araç kiralama sektörünün son dönemlerde çok fazla konuşulduğu ve tercih edildiğini görüyoruz. Ancak insanların neden araç kiraladıklarına dair de fikri olmayanların sayısının da fazla olduğunu biliyoruz. Bunun için önce neden araç kiralamanız gerektiğini bilmek seçim yaparken daha mantıklı hareket etmenizi sağlayacaktır. Araç kiralama yasal bir işlem olmakla birlikte bireysel ya da kurumsal olarak bu hizmeti alacak olan kişilerin amacı tasarruf yapmaktır. Çünkü kiraladığınız aracın aylık ücretini ödemekten başka harcayacağınız ekstra bir ücret yoktur. 

Araç Kiralamada Ödeme Nasıl Yapılır?

Araç kiralama işlemlerinde ödemeler aylık dilimler halinde yapılır. Bu da ödemelerinizin belli bir düzen içerisinde ve planlı olmasını sağlar. Aylık ödeyeceğiniz rakam ise seçtiğiniz araca göre değişiklik gösterir. Yapacağınız otomatik ödeme talimatıyla birlikte aylık olarak banka hesabınızdan ödenmesini sağlayabilirsiniz. Araç kiralama da yaptığınız ödemelerinizde firmanız için tercih etmişseniz alacağınız faturayla birlikte verginizden de düşebilirsiniz. Doğal olarak bu da size daha fazla ekonomi yapmak anlamına gelecektir. Araç kiralamada nakit parayla da ödemeler yapılabilir. Burada tercih tamamen sizin ödemelerinizle ve ödeme şeklinizle alakalıdır.  

Araç Kiralama Süresi

Araç kiralamada sure farklılık gösterebiliyor. Ancak biz KolayFilo Araç Kiralama olarak uzun dönem araç kiralama hizmeti sağlıyoruz. Buna göre aracınızı bir yıl içerisinde istediğiniz şekilde kullanabiliyor, vergisini ödemiyor, MTV’ sini ödemiyor, değer kaybı yaşamıyor, bakımlarını yaptırmıyor, lastiklerini bile değiştirmiyorsunuz. Biz sizin yerinize sıfır aracınızda bunların hepsini yapabiliyoruz. Üstelik aracınızı sıfır teslim ediyoruz.

Kiralık Araç Kasko ve Trafik Sigortası

Kiralık araçlarda en önemli sorunların başında kasko ve trafik sigortası geliyor. Her kiralık aracın trafik sigortası olmak zorundadır. Ancak kasko sigortası isteğe bağlı olduğundan dolayı herkes yaptırmak istemiyor. Biz kiraladığımız araçlarımızın tamamında kasko sigortası güvencesi sunarız. Buna göre kiraladığınız aracınızla ilgili hiçbir kaza masrafı ödemezsiniz. Ancak bunun içinde alkollü araç kullanmıyor olmanız önemlidir.

Araç kiralamak size ekonomi sağlayacak önemli bir hizmettir. Bu hizmeti aldığınız zaman kafanız rahat olursunuz ve yolda kaldım aracımla ilgili şunları yaşıyorum gibi hiçbir sorununuz olmayacaktır.


Etiketler:araç kiralama nerden araç kiralanır