İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Araç Kiralarken Neler Gerekli

Araç kiralama hizmeti insanın yaşamını kolaylaştıran çözümlerin başında geliyor. Hesaplı ve konforlu olmasından kaynaklı olarak son zamanlarda pek çok kişi tarafından da tercih ediliyor. Herkesin tercih ettiği bu yöntemin pek çok avantajının oluğunu biliyoruz. Ancak araç kiralamadan önce mutlaka güvenilir olan firmaları bulmanız gerekiyor. Ankara araç kiralama hizmeti veren KolayFilo araç kiralama firmamız ihtiyacınıza en uygun olan aracı size temin edecek ve bütçenize uygun çözümler sunacaktır.

Uzun dönem araç kiralama hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus güven konusudur. Biz firma olarak araç kiralama hizmetinde sıfır araçlar sunduğumuz için kafanızda seçtiğiniz araçla ilgili hiçbir soru işareti olmayacaktır. Sıfır aracın konforu ve bakım gerektirmiyor olması sizi uzun dönemde çok daha karlı hale getirecektir.

Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajı

Uzun dönem araba kiralamanın en önemli avantajlarının başında ekstra maliyetlerle karşılaşmıyor olmanız gelir. Yani aracınızın arıza yapması ya da bakım ihtiyacının olması halinde cebinizden hiçbir ücret çıkmayacaktır.

Araç Kiralamak İçin İlk Adımlar Önemli

Araç kiralama konusunda ilk kez bu hizmeti alacak olan kişilerin merak ettiği hususların başında ne gibi şartlar gerektiği vardır. Ancak şunu hemen söyleyelim ki araç kiralama konusu insanların bu ihtiyaçlarını zorlayacak bir hizmet değildir. Yani gereksiz yere sizden belge talep edilmez ve işin uzatılması tercih edilmez. Bunun tam tersine ehliyet olan her sürücü araç kiralama talebinde bulunabilir.

Araç kiralamada şartların değişeceği durumlar kısa vade ve uzun vadede farklılık gösterir. Örneğin günlük araç kiralama hizmeti ile aylık araç kiralama hizmeti benzer olsa da çok farklı yöntemlerdir.

Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız araç kiralama hizmetini daha profesyonel ve hızlı hale getirebilmek için teknolojinin her imkanlarını seferber eder. Online iletişim kanallarımızdan araç kiralama hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul ve doğu illeri hariç Türkiye’nin her yerine araç kiralama hizmeti sağlayabiliriz.  

Araç Kiralamada Yaş Sınırı

Araç kiralamanız için belli bir yaşta olmanız gerekiyor. Firmaların genel olarak taleplerine baktığımız zaman 21 yaş ve 2 yıllık ehliyetlerinin olmasını istiyor.  


Etiketler:Araç Kiralama İçin Gerekenler