İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Araç Kiralama Süreleri

Otomobiller gerek işiniz gerekse özel hayatınız için vazgeçilmez ulaşım araçlarıdır. Hayatın bir parçası olmasından dolayı insanlar özellikle toplu taşıma araçlarının vermiş olduğu rahatsızlıkları yaşamamak adına bu yöntemi tercih ediyorlar. Bir aracınız yoksa kiralama seçeneğini kullandığınızda kendi konforunuzu da artırmış oluyorsunuz. Araç kiralama sadece ulaşımınızı kolaylaştırmak değil aynı zamanda bir otomobil sahibi olmaktan çok daha ekonomik çözüm olabiliyor.

Araç kiralamayı tercih ettiğinizde yukarıdakilere örnek verecek olursak kalabalık bir aile olduğunuzu düşünelim bu durumda hem ulaşımınızı konforlu bir hale getirmiş oluyorsunuz hem de ekonomik bir tercih yapmış oluyorsunuz. Çünkü kendi satın aldığınız özel aracınızın bir takım ekstra masrafları olacak ve bunları mecburi olarak karşılamak zorundasınız. Dolayısıyla özellikle kalabalık ailelerin aracı olması artık lüks değil bir ihtiyaç.  Şahsınıza ait bir aracınızın olmayan kişilerin tercih ettiği yöntem ise araç kiralama oluyor. Araç kiralama seçenekleri ve firmaları kendi içerisinde ayrılmıştır. Örneğin bazı firmalar kısa sureli araç kiralama hizmeti verirken bazıları uzun sureli araç kiralama hizmeti sağlamaktadır. KolayFilo Araç Kiralama olarak biz araç kiralama seçeneğini uzun sureli olarak temin ederiz. Buna göre ister işiniz ister seyahatiniz isterseniz aileniz için istediğiniz bir aracı kiralayabilirsiniz.

Uzun Süreli Kiralama İle Ekstra Ücret Ödemeyin

Uzun dönem araç kiralama sayesinde sıfır bir araç için binlerce lira ödemek zorunda kalmazsınız. Ödeyeceğiniz aylık tek ve ekonomik bir rakamla aracınızı kiralayabilirsiniz. Aracınız kiralık olsa da aslında çok uzun süre boyunca sizin kontrolünüz altında olacağından dolayı aracınız sizin olarak kabul edebiliriniz. Bunun size sağlayacağı faydaya baktığımızda ise aracınızın yakıtını almaktan başka ekstra bir masrafla karşılaşmayacak olmanızdır.

Biz araçlarımızı kiralarken geniş bir hizmet kapsamı içerisinde hareket ederiz. Kiraladığımız araçlar sıfır olmakla birlikte müşterinin isteğine göre tercih edilebilir. Araçlarımızın periyodik bakımları ücretsiz bir şekilde yapıldığı gibi kaskolu olmasından dolayı aracınızla ilgili yaşayabileceğiniz hiçbir maddi hasarda sizden ekstra tek bir kuruş istenmeyecektir. Araçlarımız temiz ve hijyenik bir şekilde teslim edilir.

Biz Ankara’da yılların başarısını sağlamış ve güven konusunda her zaman üst seviyede hizmet vermiş kiralama firmasıyız.


Etiketler:Yıllık Araç Kiralama Araç Kiralama Süresi