İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Ankara Uzun Dönem Araç Kiralama

Ankara uzun dönem araç kiralama hakkında bilgiler vereceğimiz makalemizde alacağınız hizmet ve kapsamı hakkında detaylı bilgi sahibi de olacaksınız. 

Ankara Türkiye’nin başkenti ve en büyük şehirlerinden birisidir. Dolayısıyla şehirde genel itibariyle ulaşım toplu taşıma ile gerçekleşirken işinizin aciliyetine göre bu yöntemi tercih etmeniz de sıkıntılı zamanlar geçirebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama hizmeti özellikle firmaların filo anlamında en çok talep ettiği hizmetlerin başında geliyor. Bizde KolayFilo araç kiralama olarak verdiğimiz hizmette firmanızın filosuna kaç tane araç ihtiyaç olursa size bunu sağlayabiliriz.

Ankara uzun dönem araç kiralama şirketlerin değil bireysel kullanıcıların da son dönemlerde en fazla tercih ettiği kiralama yöntemlerinden bir tanesidir. Biz firma olarak 3 aydan 12 aya kadar araç kiralama hizmeti sağlayabiliriz. Uzun dönem araç kiralama hizmetimizde bizi diğerlerinden farklı yapan en önemli özelliğimiz biz araçlarımızı sıfır olarak teslim ederiz. Araçlarımız kaç adet olursa olsun ilk kez sizin tarafınızdan kullanılır bunun için araçlarımız tamamen garanti kapsamındadır.

Araçlarımız full kasko ve her turlu bakımları tamdır. Aracınız kiraladıktan sonra olası sorun yaşamanız halinde 7/24 hizmet veren destek ekibimiz size gerekli desteği verecek ikame araç temini sonrasında aracınız bakıma alınacaktır. Bakım esnasında ve sonrasında sizden hiçbir şekilde ekstra ücret talep edilmez.

Biz verdiğimiz hizmette kaliteyi her zaman ön planda tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. Bunun için kiraladığımız araçların lastik değişimleri dahil bizim tarafımızdan ücretsiz olarak yapılır. Araç kiralama hizmetimize Türkiye’nin her yerinden ulaşım mümkündür. Uzun Dönem Araç Kiralamada

Önemli Hususlar

Ankara uzun dönem araç kiralama hizmeti almak isteyen firmalar ve kişiler öncelikli olarak seçtikleri firmaya dikkat etmesi gerekiyor. Firmanın nasıl bir hizmet sunduğu ve bu hizmette neleri karşılayabileceği önemli bir konudur. İleride sorun yaşanmaması adına hizmet başlangıcındayken mutlaka detaylı bir inceleme yapılması

önemlidir. Uzun dönem araç kiralamada araçtan daha çok firmadan alacağınız hizmetin ön plana çıktığını unutmamanız gerekiyor. Bunun içinde firmanın daha önceki referansları da çok önemli bir konudur.


Etiketler:Ankara Uzun Dönem Araç Kiralama