İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Ankara Aylık Araç Kiralama

Ankara Aylık araç kiralama ihtiyacı durumunda geniş araç filosuyla hizmet veren KolayFilo Araç Kiralama ekonomik, orta ve lüks araçlarıyla hizmet vermektedir. Ankara’da araç kiralamak isteyen kişiler sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek istediği bir aracı tercih edebilir. Bizim Ankara’daki diğer kiralama firmalarından en büyük ve en önemli farkımız sıfır araçlar kiralarız. Bu sayede araçlarımız yalnızca sizin tarafınızdan kullanılmış olur.

Ankara Aylık araç kiralama hizmetimiz pek çok kişi tarafından tercih edilebilir. Özellikle firmalar bu hizmeti filo şeklinde tercih ederlerken bireysel kullanıcılar olarak gurbetçilerinde ağırlık gösterdiğini biliyoruz. Ankara’nın merkezinde bulunan ofisimize geldiğinizde aracınızı teslim alabilir ve prosedürlere takılmadan işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Biz siz değerli müşterilerimizin araç kiralarken beklentilerinin farkındayız bunun içinde önceliğiniz güven olduğundan dolayı biz bu alanda üzerimize düşen tüm sorumlulukları üstleniriz. Ankara aylık araç kiralama hizmetimiz düzenlenecek olan sözleşmeyle tamamlanır ve beğendiğiniz bütçenize uygun, konfor seçeneğinize göre planlanmış olan sıfır araç teslim edilir.

Ankara Aylık araç kiralama hizmetini yurtdışından gelecek olan kişiler talep ederlerse istedikleri yerde ekstra ücret karşılığından teslim edebiliriz. Yalnız Ankara değil İstanbul ve doğu illerinin dışında Türkiye’nin her yerine araç kiralama hizmeti sunabiliriz. Uzun dönem araç kiralama hizmetinin sağladığı pek çok avantaj vardır. Öne çıkan avantaj toplamda ödeyeceğiniz ücret olarak görülüyor olsa da bunun dışında da kazancınız olacaktır. Örneğin aracınızı kiraladıktan sonra ekstra hiçbir ücretle karşılaşmazsınız.

Genellikle araç kiralama konusunda yaşanılan en önemli sıkıntıların başında aracı kullanırken herhangi bir kaza ya da arıza olması durumudur. Biz bunları göz önünde bulundurarak istenmeden yaşanılan olaylarla ilgili olarak araçlarımızı full kasko olarak teslim ederiz. Aracınızın arıza yapması ve uzun sürecek olan bir onarım işlemi gerekmesi halinde size ikame araçta temin edebiliriz. Bunun yanı sıra genellikle müşterilerimiz avantajlarını göz önünde bulundurarak yıllık araç kiralama tercih edebilirler. Biz bu durumda aracın bakımlarını ücretsiz bir şekilde karşılarız ve siz yine ekstra para ödemezsiniz. Hatta verdiğimiz hizmet kapsamında lastik değiştirme hizmetimizde vardır. 


Etiketler:Ankara Aylık Araç Kiralama