İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Ankara Araç Kiralama Hizmeti Alırken Dikkat Edilecekler

Araç kiralama satın alma işlemi yapmadan istediğiniz bir zaman dilimi arasında araç ihtiyacınızı giderebilme işlemidir. Gereksiz ve yersiz prosedürlerle uğraşmadığınız gibi aynı zamanda cebinizden de büyük paralar çıkarmak zorunda kalmazsınız. Hatta cebinizden çıkan bu parayı şirketinizi vergi indiriminde kullanarak da geri alabilmeniz mümkün. İşte araç kiralama bu kadar büyük konfor ve ekonomi sağlarken bu hizmeti almaya karar verdiğiniz anda dikkat etmeniz gereken en önemli husus nasıl bir firmadan araç kiralamanız gerektiğini bilmenizdir. Bizde KolayFilo araç kiralama olarak size Ankara araç kiralama hizmeti alırken dikkat edilecek hususlar hakkında bilgiler verelim istedik.

Otomobiller insanların ulaşım amacıyla tercih ettiği en önemli araçlardır. Dolayısıyla her zaman ve her yerde ihtiyacınız olan bu araçları işiniz ya da özel seyahatleriniz için kullanmak durumundasınız. Ankara araç kiralama hizmeti veren firmaların büyük çoğunluğu kendilerine müşteri toplayabilmek için kaliteli hizmet verdiklerini iddia ederler ancak bu iddia bazı firmalar içinde araçları kiralayınca kadardır. Bunun için firmanın geçmiş referanslarını ve ne kadar eski olup olmadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekir. Sözleşme aşamasında mutlaka beklentilerinizi belirtin ve onların size nasıl bir hizmet sunduklarını yazılı olarak isteyin ve okuyun. Araç kiralama hizmeti konfor sunduğu kadar riskleri de beraberinde getiren bir durumdur. Çünkü kiralamış olduğunuz aracın kaskosu yoksa o zaman aracın tüm kaza masrafları size yıkılmaya çalışılabilir. Dolayısıyla sizin araç kiralamadaki mantığınız rahat etmek ve ekstra bir ücret ödememek olduğuna göre büyük bir yanılgı içerisinde düşmüş olursunuz.

KolayFilo Araç Kiralama Farkı

Biz KolayFilo araç kiralama olarak bugüne kadar kiralama hizmetimizde binlerce müşterimize binlerce araç kiraladık ve hiçbir kiralama hizmetimizde de sorun yaşamadık. Çünkü bizim araç kiralama firmalarından en büyük farkımız biz kiraladığımız araçlarımızı sıfır olarak teslim ederiz. Yani aracı ilk kullanan siz olursunuz. Bunun için kiralama süresince sahip olduğunuz aracınız garanti kapsamında olur ve kiralama ücreti dışında hiçbir ücret ödemezsiniz. Biz Ankara araç kiralama firması olarak bu garantimizi yalnız sözümüzle değil yaptığımız sözleşmede de belirtiriz. hatta avantajımız yalnız bununla kalmaz aracınızın rutin bakımları ve lastik değişimine varıncaya kadar hepsini biz ücretsiz olarak gerçekleştiririz.


Etiketler:Ankara Araç Kiralama Hizmeti