İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Ankara Araç Kiralama Hizmeti

KolayFilo Araç Kiralama olarak bu yazımızda bir araç kiralamaya karar verdiğiniz zaman nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve dikkat etmeniz gereken önemli hususların neler olduğunu size aktaralım istedik. Ankara araç kiralama hizmeti bireysel ve kurumsal olarak gerekli olan ihtiyaçların başında geliyor. Sağladığı avantajlar sayesinde ise sürücüler artık çok daha büyük ekonomi sağlıyorlar. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli konuları da atlamamak gerekiyor.

İhtiyacınız Olan Aracı Belirleyin

Ankara araç kiralama hizmeti alırken öncelikli olarak kiralayacağınız aracı ne için kullanacaksınız bunu bilmeniz gerekiyor. Araçta kaç kişi olacak ya da araçta yük taşınacak mı, araç uzun yol için mi, kullanılacak yoksa şehir içinde mi, aracı tek bir kişi mi kullanacak birkaç kişi mi, araçla çok kilometremi yapılacak az mı? Bu soruların yanıtları bulunduktan sonra kiralama aşamasına geçilmesi önem kazanıyor. Çünkü seçilecek olan araç bu taleplere göre belirlenmesi gerekir. 

Servis Desteği

Ankara araba kiralama firmaları genelde araç kiralamada ikinci el araçları tercih ederler. Dolayısıyla ikinci el araç kiralamış olmanız demek servis desteğinin olmaması demektir. Biz KolayFilo Araç Kiralama olarak kiraladığımız araçların tamamını sıfır olarak teslim ederiz. Buna göre aracın koltuğuna ilk oturan siz olursunuz ve siz kullanmaya başlarsınız. Araçlarımızın tamamı Türkiye’nin neresinde olursanız olun yetkili servis garantisindedir. Dolayısıyla siz hiçbir ücret ödemeden yetkili servislerde aracın bakımını yaptırabilirsiniz. üstelik bu süre boyunca size ikame araç desteği verilerek işlerinizin aksamaması da sağlanmış olur.

Fiyat

Ankara araç kiralama firması olarak biz her zaman size en uygun aracı en ekonomik fiyatlarla sunarız. Sitemiz üzerinden kampanyalarımızı takip ederek istediğiniz aracı bulabilirsiniz. Kiralayacağınız araç ile uzun yolculuklar yapabilir ve güvenli bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz.

Unutmamak gerekiyor ki araç kiralama konusunda yüksek fiyat iyi demek değildir. Önemli olan konu ödediğiniz paranın karşılığında alacağınız hizmet ve bu hizmetin kalitesidir. Biz size anahtar teslim verdiğimiz araçlarımızda hiçbir ekstra ücret talep etmeyiz. Aralarımız kaskolu ve yetkili servis garantisindedir.

İhtiyacınız olan bir araç için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. İster online ister telefonla size tam destek sağlanacaktır.


Etiketler:Ankara Araç Kiralama Hizmeti