İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Ankara Araç Kiralama Firması

Ankara araç kiralama firması olarak her müşterimiz bizim için önemlidir bunun içinde kapmayalı kiralama seçeneklerimizle daha çok müşterimizin bu şansı yakalamasını hedefliyoruz. Bütçenize uygun sıfır kilometre araçlarımızı bir aydan on iki aya kadar kiralayabiliyorsunuz.

Ankara araç kiralama firması olarak bugüne kadar kurumsal ve bireysel pek çok müşterimize araç kiralama hizmeti sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Araç kiralama özellikle Ankara gibi büyük bir başkentte ulaşım noktasında çok önemli bir konudur. Eskiden firmaların filo şeklinde tercih etmiş oldukları bu hizmetin sağladığı avantaj bireysel olarak da fark edilmeye başlanmasından sonra daha fazla önem kazandı. KolayFilo Araç Kiralama olarak bizi diğerlerinden farklı yapan en önemli özelliğimiz ise biz size kullanılmış yani ikinci el bir araç teslim etmiyoruz. Kiraladığınız aracınızda koltuğa ilk siz oturuyorsunuz ve bunun güvencesiyle sürüşünüzü konforunuzdan ödün vermeden yapıyorsunuz.

Ankara araç kiralama firması olarak 7/24 hizmetle her zaman ulaşılabilir bir noktadayız. Bu anlamda bizden kiraladığınız araçların tamamı bizim güvencemiz altındadır. Bu güvencenin ise size kazandırmış olduğu en önemli husus siz sadece aracınızı kullanırsınız ve yakıt alırsınız. Bunun dışındaki araçla ilgili yapılabilecek her şey bizim tarafımızdan üstlenilir. Örneğin aracınızın tüm bakımları bize aittir, aracınızın kaskosu, trafik sigortası, vergileri bize aittir.

Tüm bunlar bir araç satın aldığınız zaman sizin karşınıza çıkacak olan muhtemel masraflardır. Ancak biz sizden sadece aylık araç kiralama bedelini alırız.

Ankara Araç Kiralama Fiyatı

Ankara araç kiralama firması olarak fiyatlarımızı her zaman en uygun şekilde tuttuk. Yıllık toplam maliyetlerinizi düşündüğünüzde araç kiralamanın gerçek anlamda büyük avantaj sağlamış olduğunu görebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde teslim edilen tüm araçların son model olduğunu belirtmiştik. Buna göre Ankara araç kiralama fiyatı sizin seçeceğiniz araca göre farklılık gösterecektir. Fiyatlarımız ve kiralanabilecek araçlara ilgili olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerimiz sizin için en uygun şartları açıklayacaktır. 

Bir aracınız olmayabilir özellikle sıfır araç almak için cebinizden ciddi paralar ödemek ya da banka kredi çekmek zorunda kalmazsınız. KolayFilo Araç Kiralama size son model araç kiralama hizmeti vererek Ankara’da ulaşımınıza ya da şehirlerarası ulaşımınıza konfor sağlayacaktır.


Etiketler:Ankara Araç Kiralama Firması