İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

yıllık araç kiralama fiyatları

Pazarlama ve temin konusunda çalışmalar sunan firmaların dikkat etmesi gereken en önemli detay, hizmet talebinde bulunan müşterilerinin talep ettikleri hizmet ya da ürünlerin en kısa süre içerisinde teslim edilebilmesidir. Diğer birçok sektörde olduğu gibi araç kiralama sektöründe hizmet sunan firmaların da mutlaka araç sayılarının bütün taleplere zamanında cevap verebiliyor durumda olması beklenir. Kaliteli ve başarılı bir araç kiralama hizmetinin temelinde temin edebilme olanakları yatar. Bu nedenle sektöründe öncü gelen firmalardan birisi olarak bu kurumda hem bireysel hem de kurumsal araç talepleri için en iyi şekilde araç temini sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet politikalarının yanında yıllık araç kiralama fiyatları ile ekonomik bir hizmet sunduklarını da kanıtlamaktadır. Hem bütçeye hem de kullanım kalitesine hitap eden bir araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.

Bir Araç Kiralama Hizmetinden Daha Fazlası İçin, Firmanın bireysel araç kiralama hizmetleri içerisinde yıllık olarak yalnızca kurumlar için değil aynı zamanda bireyler için de aynı hizmet kalitesinde araç kiralama fırsatı sunulmaktadır. Yıllık araç kiralama fiyatları ile sunulan fırsatlar, bireyler ve kurumlar arasında ayrım yapılmaksızın gerçekleştirilir. Zaman kaybı olmadan müşterilere kiralanması gerçekleştirilen yıllık araçların aynı zamanda bütün mekanik bakım ve servis ihtiyaçları da anlaşması bulunan bütün yetkili servisler içerisinde yapılabilmektedir. Böylelikle araç kiralama sonrasında da hizmet devam etmektedir. Temin edilen her araç, mevcut olan kapasitesi ile sunulur. Yalnızca talep görebilecek en iyi araçlar firma bünyesinde bulundurulmaktadır. Alternatif açısından her talep ve ihtiyaca yönelik aracı bulmak mümkündür. Fiyat ve kalite arasındaki denge politikasına daima devam edilir.

Güvenli Bir Araç Kiralama Hizmetinden Beklenen Ne Varsa, Kişilere ya da kurumlara sağlanan yıllık araç kiralama hizmetlerinde, araçların bütün masrafı, firma olarak karşılanmaktadır. Masraflar arasında, zorunlu trafik sigortası, zorunlu motorlu taşıt vergisi ve yıllık servis bakımı da dahil edilmiştir. Her detayı ve hizmet güvencesini müşterisinin yerine düşünen firma anlayışı ile en iyi hizmet kullanımı sağlanacaktır. Yıllık araç kiralama fiyatları için sağlanan fırsatlar ile birlikte, firmanın araç kiralama hizmetlerinin son derece güvenli ve ekonomik olduğunu söylemek mümkün olacaktır.