İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

uzun dönem oto kiralama

Firmalar için ya da bireysel için araç satın alımından daha avantajlı olan araç kiralama yöntemidir Uzun dönem oto kiralama, günlük oto kiralama hizmetine istinaden fiyatlarında büyük fark gösterir ve her zaman daha caziptir. Araç sahibi olmayan ya da araç sahibi olmayan müşterilere daha ekonomik adımlar atmasını sağlayan ve satın alma ile ilgili yapılan tüm yorucu işlemleri ortadan kaldıran bir sektör haline gelmiştir.

Türkiye’nin tüm illerinden uzun dönem oto kiralama hizmetinden yararlanabilir istediğiniz model ve sınıfta aracı temin edebilirsiniz. Sizlerin beklentilerinden yola çıkarak profesyonel hizmette sınır tanımayan KolayFilo Araç Kiralama tüm ihtiyaçlarını güven çerçevesi içerisinde sorunsuzca belirler ve en uygun fiyat seçeneklerini sunar. İster seyahatleriniz için ister şirketiniz ister se de kendi şahsınız için dilediğiniz sınıf araca çok avantajlı seçenekler ile hemen sahip olabilirsiniz.

Bulunduğunuz site üzerinden uzun dönem oto kiralama ile ilgili kafanıza takılan tüm soruları 7/24 aktif olan canlı sohbet sistemimiz sayesinde kiralama uzmanlarımıza sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Otomotiv sektöründe uzun yıllardır bulunan KolayFilo Araç Kiralama geniş ve zengin araç filosu sayesinde zorlanmadan dilediğiniz aracı teslim edebiliyor. Kiralama hizmetinin dışında bir nevi danışmanlık hizmeti de almış olursunuz uzman takım arkadaşlarımız sayesinde kiraladığınız aracın tüm işlemleri KolayFilo tarafından karşılanır.