İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

uygun-arac-kiralama

KolayFilo Araç Kiralama sizler için en uygun araç kiralama seçeneklerini sunuyor. Sizlere Türkiye'nin her ilinden araç kiralama imkânı veren KolayFilo Araç Kiralama, aklınıza gelebilecek her çeşit ve modelde aracı, kullanımınıza sunmaktadır. Bugün bünyesinde 2000'i aşkın araç bulunan firma, bu araçların bütün işlemleri ile bizzat ilgilenmektedir. Araç kiralarken karşınıza çıkan prosedürlerle uğraşmak bir hayli sıkıcıdır. Ancak KolayFilo Araç Kiralama tarafından size kiralanan araçlarda, bu işlemlerle ilgilenmek zorunda kalmazsınız. Bilindiği üzere araç kiralanırken ÖTV, MTV, kasko, sigorta, plaka ruhsat ücretleri gibi işlemlerin yapılması şarttır. KolayFilo Araç Kiralama bütün bu işlemlerle ilgilenirken, size düşen aracın anahtarını alıp, yolculuğunuza başlama olacaktır.

Kolay Filo Araç Kiralama tarafından size sunulan araçların tümü, son teknoloji ile üretilen, yeni araçlardır ve sıfır kilometredir. Bu sayede, hem uygun araç kiralama imkânına sahip olursunuz hem de yeni araçlarla kolay bir sürüş deneyimi yaşarsınız. Üstelik hiçbir arızası bulunmayan bu araçlar, can güvenliğinizi sağlamaktadır. KolayFilo Araç Kiralamanın size sunduğu şartlar ile bu son model araçları, uzun süreliğine kiralayabilirsiniz. Bu şarta göre bir aracı en az 6 ve 24 aylığına kiralamanız gerekiyor. Bu kira süresinin en uzun şekliyse, 24 ay olmak üzere belirlenmiştir.

Uzun dönem araç kiralama hizmeti sunan KolayFilo Araç Kiralama firmasında, A segmentinden başlamak üzere D segmentine dek ihtiyacınız olan bütün araçları bulmanız mümkündür. Bu araçları uygun araç kiralama imkânı ile size ulaştıran KolayFilo Araç Kiralama, bu hizmetlerinin dışında Türkiye'nin tüm illerinde güvenilir ve profesyonel bir şekilde uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir. Merkezi Ankara'da bulunan firma, otomotiv sektöründe yıllara dayanan bir deneyimin sahibidir. KolayFilo Araç Kiralama ve hizmetleri hakkında bilgi almak için site üzerinde bulunan bir canlı destek hattı, istediğiniz her an ve her saatte sorularınızı cevaplamaktadır.

444 63 55 numarasını arayarak da araç kiralama hizmetleri hakkında aklınıza takılan her soruyu yöneltebilir ve karşınızdaki uzman müşteri temsilcileri tarafından, merak ettikleriniz hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. KolayFilo Araç Kiralamadan son model her türlü aracı kiralamak ve uygun ödeme koşullarından yararlanmak için aramanız yeterlidir.