İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

senelik-arac-kiralama

Araç kiralama açısından sizlere en iyi hizmeti sunan KolayFilo Araç Kiralama bünyesinde 2000’in üzerindeki dev araç filosu bulunmaktadır. Birbirinden değişik araç modelleri müşterilerimize son model ve sıfır olarak tedarik edilmekte ve hiçbir prosedür işlerle uğraştırılmamaktadır. Genel anlamda senelik araç kiralama hizmeti bünyesinde plaka ruhsat ücretleri ya da MTV ve ÖTV ile sigorta, kasko ve benzeri prosedürler bulunmaktadır. Müşterilerimiz bu tür hiçbir detay ile yorulmadan sadece kiraladıkları araçlarla işlerini yapmaya bakarlar. Birbirinden farklı şirketler için araç filosu kiralama hizmeti sunulurken aynı zamanda bireysel olarak uzun dönem araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Araçlar uzun dönem açısından en düşük 6 ay ve en yüksek 24 ay gibi bir süre ile kiralama hizmeti alabilmektedirler.

Bir gün içerisinde her türlü işlerinizi firmamız bünyesinde kiraladığınız son model ve tüm bakımları yapılmış araçlar ile büyük bir güven ile yapabilirsiniz. Üstelik 7/24 teknik servis hizmeti sayesinde ülkenin dört bir köşesinde yanınızda olmaktayız. KolayFilo Araç Kiralama olarak bakım – onarım ve lastiklerin değişimi firmamız bünyesinde profesyonel bir hizmet ışığı içerisinde sağlanmaktadır. Ankara merkezli olan firmamız çok uzun yıllardır sunduğu araç kiralama hizmetleri ile bu güne değin büyük bir tecrübe kazanmış durumda. Buna ek olarak senelik araç kiralama adına önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir ve bu hizmet çatısı altında sizlere kusursuz ve sürekli bir hizmet sunmaktayız. Tüm bunların yanı sıra Türkiye'nin tüm illerinde güvenilir uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanmanız münkün.

Araç kiralama hakkında ince eleyip sık dokuyan ve bu duruma büyük bir önem gösteren herkesi KolayFilo Araç Kiralama firmamıza davet ediyoruz. Son model ve sıfır dev bir araç filosu, 7/24 yol yardımı ve ikame araç hizmetleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Ayrıca senelik araç kiralama hizmeti bünyesinde kasko ya da trafik sigortası ve vergi pulları ile fenni muayene gibi her türlü prosedür firmamız bünyesinde halledilmekte ve müşterilerimiz için sadece aracı teslim almak ve kiralanma süresi boyunca işleri ile ilgilenmesidir. Şirketler adına dev bir araç kiralama ya da kişisel olarak uzun dönem araç kiralama hizmetleri ülkenin her köşesine kaliteli bir hizmet çatısı altında sunulmaktadır.