İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Lüks Oto Kiralama

Lüks bir araca sahip olmak kolay değildir. Ancak lüks bir araç kiralamak sandığınızdan çok daha kolay. Firmamız farklı modellerde, en son teknoloji ile donatılmış birbirinden şahane araçları sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Filomuzda bulunan 2000’in üzerinde araç içerisinden hayalini kurduğunuz, sahip olmayı düşlediğiniz araçları kısa ve uzun dönemli olarak kiralayabilirsiniz. Lüks oto kiralama ihtiyaçlarınız için internet sitemizi ziyaret ederek araç modellerine bakabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her daim destek olacak konusunda eğitim almış, profesyonel kadromuz ile sorularınıza cevap bulacak, kiralama işlemlerinizi en güvenilir ve en hızlı şekilde yapabileceksiniz.

Lüks araç kullanmak bir ayrıcalıktır. Ancak araç maliyetlerinin çok yüksek olması, vergi, kasko, sigorta işlemlerinin ücretleri ve zaman kaybına neden olması sebebi ile günümüzde birçok şahıs şirketi ve kurumsal şirket kullanacakları araçları lüks oto kiralama yolu ile temin etmektedir. Şirketimiz bu ihtiyaca tam anlamıyla karşılık verecek kapasiteye sahiptir.

Sizlerin tek yapması gereken ihtiyacınız olan araç sayısını ve özelliklerini bizlere bildirmek ve sonucunda sizlere sunacağımız fiyat teklifini değerlendirmek olacaktır. Makul fiyatları ve sunduğu ekstra hizmetler nedeni ile firmamız araç kiralama hizmetleri konusunda sürekli olumlu tepkiler almaktadır.

Bu sektörde hizmet veren ve kurumsal işletmecilik anlayışını benimseyen firmamız araçların bütün bakımlarını ve bürokratik işlemlerini tamamlayarak müşterilerine teslim etmektedir. Bu sektördeki tecrübemiz, aldığımız ödüller ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmecilik anlayışımız ile lüks oto kiralama ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermekteyiz. İnternet sitemizde gezinmeden araç kiralama konusunda karar vermeyin.