İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Kiralık Araç

KolayFilo Araç Kiralamanın sistemini yakından tanıtmak istersek kısaca önce güven sonra kalitenin en ideal başarı noktasıdır. Bireysel veya Kurumsal araç kiralama olarak kiralayanın amacının kiraladığı araca sahip olmaktan çok en verimli şekilde yararlanmak olduğu kiralama türüdür. İşleyiş noktasında dağılım ağıyla Türkiye genelinde bir çok ilinde online hizmetlerine paylaşımlarını sürdürmektedir.

Güvenilir hizmetin ilkesi olan şirketimizde şartlarınız her ne olursa olsun cevaplarınızın karşılığı tarafımızdan en ulaşılabilir en anlaşılabilir ortak değerler ile yerini korumaya devam edecektir. Amaçlar zamanla yer değiştirse de kalite bizde bir isimse bizde o isme ortaklık etmeye her zaman hazır bir şirket olarak faaliyetimize kiralık araç sistemiyle de  devam edeceğiz. Bizlerle irtibata geçilen her saniyede sizlerin yanında olacak öncü kuruluş faaliyetiyle en iyilere ulaşacağımız sözünü de vermekteyiz.  

Her şirketin kiralık araç uygulamasında fikirleri örtüşmeyebilir fakat uygulamaları hemen hemen aynı iştirake sahiplik etmektedir. Burada en büyük etken ise şirketin farklılığını ortaya koymaktır. Sarf edilen çabalarda gösterilen emek bu durumlara en kaliteli cevaptır belki de.