İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

izmir araç kiralama

İzmir’de seyahat veya iş amacı araç kullanmaya ihtiyacı olanlar İzmir araç kiralama sayesinde diledikleri bütçelerine uygun araçları seçerek kiralayabilirler. Kiralama için İzmir araç kiralama sayesinde kısa ve uzun dönem olarak her ihtiyaç duyduğunuz da araç kiralama yaparak istediğiniz yere ulaşım sağlama fırsatınız bulunmaktadır.

İşleri gereği kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerine sık kullanmak zorunda kalan yöneticiler ve şirket sahipleri seyahatleri esnasında en az maliyet ile en yüksek verim almayı amaçlamaktadırlar. Bu sebeple yöneticiler ve şirket sahipleri ülke çapında yapmış oldukları iş seyahatlerinde rahatlıkla araç kiralamaktadırlar. İzmir bölgesine yolunuz düştüğü zaman hemen İzmir araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kolay Filo Araç Kiralama da Türkiye çapında faaliyet gösteren bir firmadır, stoklarında bütçenize en uygun  araçları ve zengin içerikleri sayesinde kurumsal bir hizmet sunmaktadır. Farklı şehirlerde yaşayan insanların özellikle yaz aylarında tatil amaçlı geldiği şehirde İzmir araç kiralama paketi sunmaktadır. İstediğiniz anda istediğiniz vakit İzmir’de araç kiralayabilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan Kolay Filo kiralama uygun fiyatta verilen hizmetler arasında en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.

Kolay Filo Araç Kiralama tüm tüzel kişilere ve şirketlere 6 ve 24 aylık kiralama hizmeti vermesiyle birlikte izmir bölgesinde aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. Bütçenize uygun aracı temin edebileceğiniz, profesyonellikten ödün vermeyen Kolay Filo kiralama ile şehirdeki tüm işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.