İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

istanbul yıllık araç kiralama

Araç kiralama genel olarak kısa dönemli olarak kullanılır. Fakat incelendiğinde yıllık araç kiralamalarının bir çok avantaj ve kolaylıkları vardır. İnsanlar birbirlerine ve ürettiklerine ihtiyaç duyarlar. Hizmette müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Sizlere yeterlilik ve süreklilik sağlamak için hizmet verir. Yıllık araç kiralama araç satın almanızdan daha karlıdır. Aracınızın kiralama bedelini ödersiniz ve yıl boyunca arabanın diğer masraflarıyla ilgilenmezsiniz. Üstelik kullandığınız aracın değer kaybetme gibi bir durumu da yok. Yıllık araç kiralama kısa vadeli kiralama hizmetine istinaden ücretlendirme farkı yaratır, çok daha uygun fiyatlar ile hizmetten hızlı ve güvenilir bir şekilde yararlanabilirsiniz.. Yıllık araç kiralamada günlük fiyat biçilmez yani aylık fiyat belirlenir. Kaza gibi durumlarda müşterilerden gerekli evraklar talep edilerek anlık olarak yerine yedek araç temin edilir ve hizmet duraksamadan kiralamaya devam edilmiş olur.

Sizlere geniş araç yelpazesi sunar. Hayal ettiğiniz aracı en uygun fiyatlarla yıllık olarak kiralayabilirsiniz. İsteğe göre araçlarda bebek koltuğu bulundurulur. Arabanın yakıt haricindeki bütün masrafları sektöre aittir. İstanbul yıllık araç kiralama  sizlere uygun fiyatlarla kolaylık sağlamaya çalışır. KolayFilo Araç Kiralama merkezi Ankara olmak ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde güvenilir ve profesyonel olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilindeki ofislerden yıllık olarak araç kiralama hizmeti alabilir ve geniş araç parkımızı inceleyebilirsiniz. İstanbulda bulunan şubelerimiz için iletişim menüsünden kiralama müşteri temsilcileri ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Kolay Filo Araç Kiralama müşteriye yeterliliğin sürekli hale gelmesini amaçlamıştır. Ücretlendirmeler müşterilerin bütçesi düşünülerek belirlenir. Yıllık olarak kiraladığınız aracınızla gitmeniz gereken yerlere gidip, ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu, güvenli seyahatlere çıkabilirsiniz. Son derece konforlu ve güvenliğiniz için tasarlanmış araçlar sizleri bekliyor. Yıllık olarak aracınızı kiralayn ve kar yapmaya başlayın. Unutmayın ki ön yargıyla yaklaştığınız olaylarda yanılma payınız büyüktür. İster bireysel istersenizde kurumsal yani şirketiniz için İstanbul yıllık araç kiralama hizmetinden faydalanabilir ve araç ile ilgili neredeyse yorucu olan tüm işlemlerden muaf duruma gelebilrisiniz.

Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.