İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

istanbul uzun dönem araç kiralama

Araç kiralama işlemi uzun vadeli araç kiralama ve kısa vadeli araç kiralama olarak ikiye ayrılır. İstanbul  uzun dönem araç kiralama ile hayalinizdeki aracın uzun süre sahibi olabilirsiniz. İstanbul uzun dönem araç kiralama otoritesi altında araç kiralamak isteyen müşterilere kolaylıklar ve avantajlar sunar. Müşteriler daima yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ve daha fazla seçenek ister. Bu sebeple tüketici odaklı düşünür ve buna uygun çözümler üretir. Sorunlardan kaçmaz onları olduğu gibi kabul ederek çözmeye çalışır. Sizin karar vermenize yardımcı olur hatta bunu arzular.

Araç ile ilgili işlerin planlandığı gibi zamanında, doğru ve rasyonel biçimde yapılmasını sağlar. İstanbul uzun dönem araç kiralama sizlerin araç kiralama işlemlerine daima olumlu yaklaşır. Gerekli olan tek şey ehliyetinizin olması. Eğer ehliyetiniz yoksa araç kiralamanız mümkün değildir. Uzun vadeli araç kiralamak araç satın almaktan daha karlıdır. İşlemlerinizi her nerede olursanız olun internet üzerinden ve telefon üzerinden yapabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralamanın popülerliğini bu yıl mutlaka duymuşsunuzdur.

Araç kiralama, yarattığı istihdam olanakları ile tercih edilen bir sektördür. Günümüzde son derece güvenli bir şekilde araç kiralama işlemleri önümüze gelen her araç kiralama şirketiyle yapılmıyor. KolayFilo Araç Kiralama ile işlemlerinizi  ve sözleşmelerinizi resmi olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İstanbul ofislerimizdeki kiralama uzmanlarımız ile dilediğiniz an irtibata geçebilir ve detaylı bilgiye sahip olabilrisiniz. Geniş araç filomuzu internet sitemiz üzerinden inceleyebilir ve anlık olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.