İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

firma-uzerine-arac-kiralama

Şirketlerin hemen her birinin bir gün içerisindeki tüm işlerini eksiksiz ve tam zamanında halledebilmesi için dışarıdaki çalışanlarının altında araç olması büyük bir önem taşımaktadır. Üstelik bu sayede otobüsler ya da taksiler ile harcanacak zaman kaybından şirketler kurtarılırken diğer yandan bu sayede şirket bütçesine de büyük bir katkı sağlamaktadır. Bu yüzden KolayFilo Araç Kiralama firmamız bünyesindeki 2000’den fazla dev araç filosu ile sizlere firma üzerine araç kiralama hizmeti açısından uzun dönem araç kiralama olarak her konuda profesyonel bir hizmet vermektedir. En az 6 ve 24 ay olmak üzere uzun dönem araç kiralama hizmetleri kaliteli bir hizmet çatısı altından sunulmaktadır.

Ülkenin dört bir köşesine 7/24 kiralama müşteri temsilcisi sayesinde anlık olarak size ulaşmakta ve tüm sorunlarınızı gidermekteyiz. Birbirinden farklı ve son model sıfır araç çeşitleri ile uzun dönem araç hizmetleri bünyesinde tüm kiralama prosedürleri firmamız bünyesince tamamlanmaktadır. Bunlar içerisinde ÖTV, MTV ve plaka ruhsat ücretleri ile birlikte kasko ya da sigorta işlemlerinin her biri firma üzerine araç kiralama adına KolayFilo Araç Kiralama hizmeti bünyesinde siz hiç uğraşmadan halledilmektedir.

A segmentinden D segmentine kadar her türlü araç çeşitlerini kiralamanız mümkündür. Ayrıca tüm bakım – onarım ve lastik değişimi hizmetleri profesyonel bir şekilde sürekli olarak sizlere destek sağlanmaktadır. Daha fazla detay için sistemiz üzerinde 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizi ile iletişim kurabilir ve tüm bilgileri edinebilirsiniz.

KolayFilo Araç Kiralama firması olarak bu güne kadar birçok müşterimizden olumlu geri dönüşler almış durumda ve aynı zamanda büyük bir tecrübeye sahiptir. Merkezi Ankara’da bulunan firmamız bünyesinde ister bireysel ister şirketler için dev bir filo uzun dönem araç kiralama hizmeti son model ve sıfır araç çeşitleri ile sağlanabilir. Hiçbir prosedür ile uğraşmadan araçlar için fenni muayene ve vergi pulları ya da trafik sigorta işlemlerini her biri firma üzerine araç kiralama hizmeti bünyesinde eksiksiz olarak tamamlanmaktadır.