İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

filo kiralama

Şirketinizde kullandığınız binek tipli araçları satın almak yerine çok avantajlı koşullarda ve uzun dönem kiralayabileceğiniz bir hizmet türüdür. Filo kiralama hizmeti sayesinde şirket yatırımlarınızı göz önüne almadan, satın alma bütçesi ile yorulmadan, araçların ikinci el satışları ile ilgilenmeden verimli ve ekonomik açıdan etkin bir seçeneği değerlendirirsiniz. Tüm avantajlarınızın dışında plaka tescili, sigorta, vergi, bakım onarım, lastik değişimi gibi vakit gerektiren tüm operasyonel sürecin yönetimi de Filo Kiralama hizmetine dahildir.

Filo kiralama hizmetinden yararlanabilmek için birden fazla araç kiralamanıza gerek yok tek bir araç içinde bu hizmetten yararlanılabilir, satın almak ile değerlendirirsek ölçüde ekonomik bir fiyat ile dilediğiniz araca sahip olursunuz. Bu hizmette elde edeceğiniz faydalar bunlarla sınırlı olmayacak araç sizde olduğu takdirde birçok farklı ayrıcalık ile karşılaşacaksınız.

Tam bu noktada sektörde sağlam adımlar ile ilerleyen KolayFilo Araç Kiralama Operasyonel Kiralama hizmetini üstün bir şekilde sağlayıp müşterilerinin tüm isteklerine cevap veriyor. İsterseniz tek isterseniz bin araç kiralayabilirsiniz uzun dönem yapılan kiralama da firmanızın tek yapması gerek aracı kullanmasıdır.