İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

bireysel yıllık araç kiralama

Aracın satın alma maliyetlerine katlanmanıza gerek kalmadan, gönül rahatlığı ile kullanabilmenizin en güvenli yolu olan bireysel yıllık araç kiralama, uygun koşullarda ve uzun süreli olarak araç kiralayabileceğiniz bir hizmet paketimizdir. Aracın sigortası, plaka tescili, onarımı, vergi ve bakımı gibi hem zaman hem de emek gerektiren bütün operasyonel işlemleri de hizmet paketimize dâhildir. Kiralama hizmeti ile aracı satın almak yerine ekonomik açıdan daha avantajlı bir seçeneği değerlendirmiş olursunuz. Türkiye’de bulunan bütün marka ve model binek araçları KolayFilo Araç Kiralama farkı ile kiralayabilirsiniz. Firmamız tarafından sizlere sunulan araçlarımız tamamı sıfır olarak satın alınır ve sizlerin yepyeni bir araç kullanmanız sağlanır.

Ankara merkezli olan firmamız, sektörde 40 yıla yakındır hizmetini sürdürmektedir. Türkiye’nin her yerine sunulan bireysel yıllık araç kiralama hizmetimiz ve 2000’den fazla araç filomuz ile güven içerisinde ulaşım yapmanızı sağlıyoruz. Türkiye’nin her noktasında yer alan servislerimiz ile araçta oluşabilecek en ufak arızaya bile anında müdahale ediyoruz. Hiçbir yasal prosedür ile uğraşmadan ve 7/24 yol yardım seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Firmamız tarafından hizmete sunulan araçların tamamının bakımları yapılmıştır. Araç sizlere sıfır olarak verilmektedir ve yolculuğunuz süresinde herhangi bir sorun yaşamamanız için her şey düşünülmüştür.

Araç kiralamanın maliyetinin yüksek olacağı düşüncesi firmamız tarafından yıkılmıştır. Her zaman müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket eden firmamız, her hizmetinde olduğu gibi bireysel yıllık araç kiralama hizmetinde de en uygun fiyat politikasını sürdürmektedir. Hizmet kalitesini devamlı yükselten KolayFilo Araç Kiralama, satın alma seçeneğine göre daha ekonomik ve daha konforlu bir seçenek sunmaktadır. Sektörde öncü bir firma olmayı başaran KolayFilo Araç Kiralama, tüm Türkiye’de fark yaratan uygulamalara imza atmaktadır. Uzun vadeli büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet ağını sürekli olarak geliştiren KolayFilo Araç Kiralama hizmetlerinden yararlanmak ve hizmetler ile ilgili geniş bilgi almak için 7/24 hizmet sunan canlı destek hattından yardım alabilirsiniz.