İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

bireysel uzun dönem araç kiralama

Şahsınıza ait bir aracnız var ve her geçen gün değer kaybediyor. Fakat Bireysel uzun dönem araç kiralama sizlere inanılmaz avantajlar sunuyor. Üstelik çeşitli araba markalarıyla. Şahsınıza ait bir araç satın aldığınızda kasko, lastik, bakım, onarım, vergii hepsini siz karşılıyorsunuz.

Ayrıca aracınız gün geçtikçe değer kaybediyor. Sürekli araç değiştiren biri iseniz bireysel uzun dönem araç kiralama tam size göre. Kasko, bakım, vergi derdi yok. Kaza gibi durumlarda araçsız kalmıyorsunuz ve size yeni araç tahsis ediliyor. Sahibi olduğunuz araç ile kaza ya da çalıntı gibi talihsiz bir olayda  yüksek olasılıkla bir süre araçsız kalıyorsunuz.

KolayFilo Araç Kiralama sizlere böyle durumlarda çözümler üretiyor. Araç kiralama dendiğinde aslında ön yargıya kapılmaya hiç gerek yok. Şahsınıza ait olan bir araçtan dah karlı, üstelik sizlere uygun ödeme ve uygun fiyatlar seçeneği sunuyor. Hayalinizdeki arabayı satın alamayabilirsiniz ama kiralamak bireysel uzun dönem araç kiralama ile artık çok daha mümkün. Sadece kiralıyorsunuz ve bakım, onarım, lastik, arıza, vergi dertleriyle uğraşmıyorsunuz. Kiralama hizmeti sizlere uygun ödeme çizelgeleriyle farklı markalarda araç seçenekleri sunuyor. Size ise ücretini uygun şartlarda ödeyip güvenli bir şekilde aracınızı uzun vadeli olarak kullanmak kalıyor. Araç degiştirmeyi seven biri iseniz muhtemelen uzun dönem araç kiralama sizin için çok daha karlı olacaktır. Herşeyden önemlisi müşteri memnuniyeti ve güvenliği ön plandadır.