İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

bireysel kısa vadeli araç kiralama

Özellikle de yaz geldiğinde en çok özlemi çekilen, hemen bir tatil planı yapıp sonra da güzel bir tatil yerinde yine güzel bir otelden yer ayırtarak bütün yılın yorgunluğunu atmak isteğidir. Ancak eğer kusursuz bir tatil yapılmak isteniyor ise kesinlikle bir araba şarttır. Aksi takdirde o yöredeki minibüsleri bekleyerek ya da bir taksi bulmak için bin bir çaba içine girerek vakit harcamak bütün tatili bir işkence haline getirebilir. Bunun için de bireysel kısa vadeli araç kiralama sistemini kullanarak tatili unutulmaz yapmak mümkündür.

Ve bunun için de en kaliteli araç kiralama sistemine sahip olan KolayFilo Araç Kiralaöa ile kimsenin gözü arkada kalmaz. 1980 yılından bu güne kadar edindiği büyük tecrübe ile ister kişisel istenirse de şirketler adına kiralanacak uzun ya da kısa dönem araçları sayesinde müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

7/24 kesintisiz yol yardımından tutulsun da lastik yenileme ya da düzenli olarak sunduğu bakım onarım sayesinde hiçbir şey düşünmeye gerek kalmaz. Bu büyük firmaya gelen müşteriler arkasına yaslanır ve bireysel kısa vadeli araç kiralama sisteminin keyfini sürer.

Türkiye’nin her yerindeki servis noktaları sayesinde kusursuz bir hizmet sunan KolayFilo Araç Kiralama için daha detaylı bilgi almak istenirse, https://www.kolayfilo.com sitesi içerisinde bulunan canlı sohbet sisteminden faydalanabilirsiniz. İster bireysel kısa vadeli araç kiralama istenirse de uzun dönem için kusursuz bir hizmet adına KolayFilo Araç Kiralama tüm müşterilerini beklemektedir.