İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

ankara kurumsal araç kiralama

Ankara kurumsal araç kiralama konusunda siz değerli firmalara ve kurumlara özel hizmet veren KolayFilo Araç Kiralama araçlarla ilgili rezervasyonlarınızı internet üzerinden müşteri temsilcileri ile irtibat kurarak gerçekleştirir. Kurumsal araba kiralama konusu önemlidir kiralama seçenekleri genellikle uzun vadeli ve çoklu seçim olduğundan dolayı seçeceğiniz araçlarda daha çok indirimli tercihlerde yapılabilmektedir.

Ankara kurumsal araba kiralama veren firmamız sizi her türlü sıkıntıdan kurtarabilecek teknik donanıma sahiptir. Araç kiralama konusunda tecrübesiz ve deneyimsiz firmalarla çalıştığınızda neyle karşılaşacağınızı bilmediğiniz gibi alacağınız hizmette sınırlı olacaktır. Örneğin biz kiralamasını yaptığımız her aracımız için Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz yetkili servis desteği sunabiliriz. Üstelik aracınız servisteyken siz bu süreyi de ikame araçla geçirerek işinizin de aksamamasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal firmamız yılların tecrübesine sahiptir ve bu alanda 6 ve 24 ay olmak üzere araç kiralama seçeneklerimiz mevcuttur. İstediğiniz bir aracı seçtiğinizde aracınız hemen teslim edilmeye hazırdır. Bizi diğer araba kiralama firmalarından ayıran en önemli özelliğimizin başında sıfır kilometre araç teslim ediyor olmamız gelir. Aynı zamanda tüm koşullar gerçekleştiriliyor ise anlık teslimat imkanı vardır.

Kurumsal Araç Kiralama Fiyatları

Ankara’nın en köklü ve güçlü firması olarak bilinen firmamız bugüne kadar yüzlerde bireysel ve kurumsal firmaya hizmet sağlamıştır. Her zaman muhatap bulabileceğiniz bir kiralama müşteri temsilcisi olası ihtiyaçlarınız hızlı bir şekilde karşılanır. Ankara kurumsal araç kiralama ihtiyacınız durumunda bizi tercih ettiğinizde kiraladığınız araçla ilgili hiçbir sorumluluk almazsınız. Örneğin trafik sigortanız bizim tarafımızdan yapılır, kasko sigortanız bizim tarafımızdan yapılır, aracınızın tüm bakımları yine bizim tarafımızdan yapılır siz sadece aracınızın yakıtını koyarak yolunuza devam edersiniz.

Ankara Kurumsal Araba Kiralama

Ankara kurumsal araç kiralama hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Uzun ya da kısa vadeli araç kiralama işlemlerinizi ailenizi, arkadaşlarınızı ve en önemlisi kendinizi güvende hissetmek için tercih edebilir daha güvenli ve konforlu araçlarla seyahat edebilirsiniz.

Firmamızdan araç kiralarken güvende olduğunuzu hisseder ve bilirsiniz. Çünkü bizde her şey resmidir. Üstelik kiraladığınız araç için ödemiş olduğunuz paranızı ödemiş olduğunuz vergiden düşebilirsiniz.

Biz doğrudan ihtiyaçların karşılanmasını hedefleyen Ankara’nın en güçlü, en köklü ve en büyük araç kiralama firmasıyız. Ankara merkezli bir firma olup Türkiye'nin tüm illerinden güvenle kurumsal araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.