İletişim:

0850 360 55 34
[email protected]

Ankara Merkez Ofis:
BOSB 55.Cadde No:4 Malıköy / Sincan

Ankara Araç Kiralama

 

Kolay Filo Araç Kiralama bireysel müşterilerinden tutunda kurumsal birçok firmaya bugüne kadar hizmet vermiş tüm marka ve model araçlarda uzun süreli Ankara araç kiralama hizmeti sunmuştur. Müşteri memnuniyetinin her koşulda sağlanabilmesi bizim için önemlidir çünkü biz enerjimizi tek bir noktadan değil çalışan tüm personelimizden alırız.

Dinamik, Enerjik ve Tecrübe

Ankara araç kiralama firması olarak misyonumuz müşteri odaklı hizmet vermektir. Bu amaçla bizden beklentilerin üzerinde hizmet vermeye odaklanırız. Ankara kiralık araç sektöründe hizmet kalitemiz daima öncü olmaktan yanadır.

Biz Kolay Filo Araç Kiralama olarak ödediğiniz paranın karşılığını alabilmeniz için 7/24 çalışırız.

Firmamızdan kiralamış olduğunuz aracınızla ilgili endişe duymanıza gerek yoktur. Araçlarımızın tamamı tüm güvenlik testlerinden başarıyla geçmiş ve kullanım esnasında oluşacak her türlü teknik desteğe sahiptir. Araçla ilgili yaşadığınız arıza durumunda ücretsiz servisimiz olmakla birlikte ikame araç hizmetimiz mevcuttur.  

Neden Araç kiralama?

Araç kiralama hizmeti turizmin etkisiyle büyüyen bir sektör değil, bilinçli tüketicilerin tercihi ile gelişmiştir. Ankara araç kiralama hizmeti aldığınızda beraberinde getirdiği pek çok avantaja da sahip olursunuz.

Yeni bir araç almak yerine kiraladığınız zaman kazanacağınız kazanımlarda şunlardır; 

Araç kiraladığınız zaman yalnızca kiralama bedeli ödersiniz, diğer tüm bakım masrafları, vergiler, sigortalar bizim tarafımızdan yapılır.
Aracım arızalandı derdinden kurtulursunuz. Kiraladığımız tüm araçlarımız da ücretsiz servis imkanı vardır.  Biz ikame aracınızı teslim ederiz siz yolunuza devam edersiniz.
Aldığınız yeni bir araç için cebinizdeki tüm paranızı verir hatta kredi çekersiniz. Oysaki bizden uzun süreli araç kiraladığınızda siz sadece aylık ödemelerinizi bilirsiniz.
Araç kiralama sektörü içerisinde kalite, sürdürülebilirlik, güven ve kurumsal olmak gibi belirleyici bir takım etkenler vardır. Kolay Filo Araç Kiralama yılların tecrübesiyle hareket etmiş Ankara’da güvenilir ve marka değeri yüksek olan bir firma olarak bilinir.

Ankara Uzun Dönem Kiralama

Bir araç satın aldığınızda tüm masraflarını ve sorumluluklarını da üstünüze alırsınız.  Ankara uzun dönem araç kiralama hizmeti aldığınızda ise araçla ilgili tüm sorumluluğunuz ortadan kalkar. Uzun dönem araç kiralama hizmetinin sağlamış olduğu en büyük kazanım siz sadece işinize, seyahatinize ve özel yaşamınıza odaklanırsınız.

Kolay Filo Araç Kiralama her geçen yıl gelişmiş seçenekleriyle siz değerli müşterilerine hizmet verirken aynı zamanda ulaşım ve seyahatlerinizin keyfini sürebilmeniz için kurumsallığını da ön planda tutar.